Komplocular, Haydutlar ve internet kanunsuzları için tasarlandı. Yargılamadan, şaşırtıcı felsefeden, psikolojiden ve ezoterik tartışmalardan uzak, gevşek bir ortamda maceraya atılın.

https://discord.gg/dWc2pE3gaw

Sıradan VC’ler ve platformdaki en ilgi çekici insanlar. Derinlemesine tartışma, sunucu tutumunuzdaki benzersiz roller ve zihin jimnastiği. Bu sunucu sınırlarınızı aşacak.

… RipAble2584 tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Bartın merkezden ben ali. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-04-2021 19:26:32

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten inan ki güzel, twitter da paylaştım

3. Selamın aleyküm siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 297

5. Kars dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 352

6. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 16:48:55

7. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:38:49

9. Bu konu : ” Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 114

10. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 09-05-2021 05:59:09

11. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

12. Samsun dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, saolun , memo – 417

13. Mardin dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . selamun aleyküm web siten inanılmaz iyi, şukuladım , gaye – 7

14. Mrb web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

15. Bilecik dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun , ali – 77

16. Konya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-06-2021 20:29:39

17. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 23-06-2021 03:23:03

18. Erzincan merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-06-2021 11:19:38

19. Bu konu : ” Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun , banu – 487

20. Ağrı dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım , hatice – 204

21. Bu konu : ” Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 276

22. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 351

23. Kırklareli dan kimler var. Sen buradan başka hiçbir yere ait değilsin. . selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 273

24. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link