Bu Howard Beale’in filmdeki rantı. , benden bazı bariz güncellemeler ile:

İşlerin kötü olduğunu söylememe gerek yok. Herkes işlerin kötü olduğunu bilir. Onun bir depresyon Kovid. Herkes işsiz veya işini kaybetmekten korkuyor. Dolar bir beş sent değerinde satın alır; bankalar iflas ediyor; esnaf tezgâhın altında silah bulundurur; serseriler Antifa sokakta çıldırıyor ve hiçbir yerde ne yapacağını bilen kimse yok ve bunun sonu da yok.

Havanın nefes almaya uygun olmadığını ve yiyeceklerimizin yemeye uygun olmadığını biliyoruz. Ve yerel bir haber spikeri bize bugün yaşadığımızı söylerken oturup televizyonlarımızı izliyoruz. on beş cinayet on bir yeni Covid ölümü ve altmış üç şiddetli suç On milyon yeni ‘vaka’, sanki olması gerektiği gibi!

Hepimiz her şeyin kötü olduğunu biliyoruz – kötüden daha kötü – bunlar çılgınlık.

Sanki her yerde her şey çıldırıyor, bu yüzden artık dışarı çıkmıyoruz. Evde oturuyoruz ve yavaş yavaş içinde yaşadığımız dünya küçülüyor ve tek söylediğimiz, “Lütfen, en azından bizi oturma odalarımızda yalnız bırakın. tost makinası yemek teslimatı ve benim televizyon akış hizmeti ve benim çelik kuşaklı radyaller internet ve hiçbir şey söylemeyeceğim. Bizi yalnız bırakın. “

Pekala, seni yalnız bırakmayacağım.

Kızmanı istiyorum!

Protesto etmeni istemiyorum. İsyan etmeni istemiyorum. Kongre üyenize yazmanızı istemiyorum, çünkü size ne yazacağınızı söyleyemem. Ne yapacağımı bilmiyorum depresyon ve şişirme yolsuzluklar ve Ruslar ve sokaktaki suç.

Tek bildiğim ilk önce sinirlenmen gerektiği.

“Ben bir insanım, kahretsin! Hayatımın bir değeri var!” Demelisiniz.

Bu yüzden, şimdi kalkmanı istiyorum. Hepinizin sandalyelerinizden kalkmanızı istiyorum. Hemen kalkıp pencereye gitmeni, açmanı ve kafanı dışarı çıkar ve bağırmanı istiyorum,

Çok kızgınım ve artık buna katlanmayacağım !!

… FrankDrakman tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Sen “cehennem kadar deli” misin? . Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 55

2. Niğde dan kimler var. Sen “cehennem kadar deli” misin? . Merhaba sayfan yeminle mükemmel, şukuladım , ziya – 241

3. Bu konu : ” Sen “cehennem kadar deli” misin? ” çok güzel. Slm siten yeminle hayran edici, saolun , – 100

4. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Uşak dan kimler var. Sen “cehennem kadar deli” misin? . Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 291

6. Bu konu : ” Sen “cehennem kadar deli” misin? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 350

7. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 04-02-2021 14:32:48

8. Bu konu : ” Sen “cehennem kadar deli” misin? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 73

9. Gürbüz Reply

Mrb sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

10. Aydın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 10:42:01

11. Aydın merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-02-2021 23:39:40

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sen “cehennem kadar deli” misin? ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 233

13. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

14. Erzurum merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 17:40:15

15. Kırıkkale dan kimler var. Sen “cehennem kadar deli” misin? . selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, tebrikler , memo – 315

16. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, saolun 21-03-2021 15:54:45

17. Çorum dan kimler var. Sen “cehennem kadar deli” misin? . Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 247

18. Düzce dan kimler var. Sen “cehennem kadar deli” misin? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 155

19. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link