Geçen bir veya iki hafta içinde aşıyla ilgili haberlerin bir araya gelmesiyle oluşan şilin sayısında kayda değer bir artış oldu, kuşkusuz medyanın “dISINFORMATION” hakkında yaptığı baskının da teşviki bu. Jen Psaki’nin “aşınızı alın, yobaz!” ile uyuşmayan herhangi bir anlatıyı kapatmaya federal katılımını doğrulayan son duyurular göz önüne alındığında, bu paraların bir kısmının devlet kurumlarından olması muhtemeldir. Çılgın ve yalnız olduğunuzu hissetmenizi isterler, öyle ki artık koyun gibi ailenizi ve arkadaşlarınızı, bir tür kült tıbbi çok seviyeli pazarlama planı gibi bir baskı yapmanız için size baskı yapmaları için topladıkları noktaya kadar.

Yalnız değilsin, deli değilsin ve endişelerin geçerli. Size opioid salgınını doğrulanabilir şekilde getiren aynı ilaç şirketlerinin acil durum onaylı aşılarına güvenmemek geçerli. Söz konusu ilaç şirketlerinin büyük ölçüde sponsor olduğu haber medyasına güvenmemek geçerli. Ve hükümete güvenmemek de geçerli çünkü en azından geçmişte kendi nüfusları üzerinde deney yapmaktan geri durmadıklarını biliyoruz.

Psikopa teslim olma.

…iJateHannies tarafından gönderildi
[comments]

62 Comments

1. Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

2. Düzce dan kimler var. sen deli değilsin. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 471

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Slm siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım 23-07-2021 12:00:12

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 1

5. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 23-07-2021 12:04:50

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 444

7. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 242

8. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım 23-07-2021 12:10:48

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 218

10. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 458

11. Aksaray dan kimler var. sen deli değilsin. . Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 190

12. Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Gürbüz Reply

Mrb siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

14. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , – 192

15. Gaziantep merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 23-07-2021 12:23:52

16. Malatya merkezden ben . Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 12:27:36

17. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 247

18. Balıkesir merkezden ben emin. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, şukuladım 23-07-2021 12:35:06

19. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2021 12:36:23

20. Siirt dan kimler var. sen deli değilsin. . Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 373

21. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun

22. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler

23. Bilecik dan kimler var. sen deli değilsin. . Mrb web siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 353

24. Bursa merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 23-07-2021 12:41:56

25. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

26. Kırşehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 23-07-2021 12:46:25

27. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, şukuladım

28. Trabzon dan kimler var. sen deli değilsin. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 262

29. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, tebrikler , gaye – 20

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 267

31. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , – 43

32. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 397

34. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , mehmet – 354

35. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım

36. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 149

37. Kastamonu dan kimler var. sen deli değilsin. . Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 123

38. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 23-07-2021 20:48:53

39. Bartın merkezden ben emin. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun 29-07-2021 17:58:31

40. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

41. Bursa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 31-07-2021 08:19:05

42. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun , ali – 358

43. Manisa merkezden ben . selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-08-2021 04:17:07

44. Kırklareli merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, teşekkürler 10-08-2021 20:20:21

45. Adıyaman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 14-08-2021 07:54:08

46. Şırnak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2021 21:57:10

47. Ankara dan kimler var. sen deli değilsin. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , – 411

48. Tokat merkezden ben emin. Slm bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler 23-08-2021 01:38:58

49. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi cidden güzel, sağolun 24-08-2021 03:17:45

50. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 442

51. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla mükemmel, face de paylaştım , ziya – 289

52. Antalya dan kimler var. sen deli değilsin. . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , gaye – 149

53. Bu konu : ” sen deli değilsin. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 141

54. Denizli dan kimler var. sen deli değilsin. . Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 22

Write A Comment