Bugün herkes temelde mağdur oldu. Ya bir grup insan bunu siz ya da hükümet ya da uzaylılar ya da Çinliler ya da medya ya da her neyse yapıyor. Bunların hepsi sizi ilhamsız ve önemsiz hissettirmek ve gücünüzün olmadığını hissettirmek içindir. Böylece güçlenmezsiniz. Yani gerçekte neler yapabileceğinin farkında değilsin.

Şimdi Asya’nın nefretini durduracak bir kampanya var, Amerika’da Siyah ve Beyaz arasında büyük bir itiş var. Herkes ırkçı, herkes sana saldırıyor ve bu yüzden hayatın berbat. Bilinçaltında beyaz insanlar kendilerini suçlu hissediyorlar ve bir şekilde birdenbire beyaz ya da Hıristiyan olmak ve özellikle de beyaz bir Hıristiyan olmak kötü oluyor ve şimdi beyazlar kurban, siyahlar kurban, Asyalılar kurban, kadınlar erkeklerin baskısının kurbanı. erkekleri suçlu hissettirmek ve değersizmiş gibi erkekleri de mağdur yapar, geyler mağdur, lezbiyenler mağdur, Müslümanlar mağdur, trans insanlar …. bekle onları aslında güçlendiriyoruz.

Mesele şu ki, kimsenin güçlenmiş hissetmesini istemiyorlar. Bu, insanlık sevgisi ve gerçekte kim olduğumuzu anlamamız için hepimizi güçlendirmek değil, bir şekilde hepimizi kurban gibi hissettirmekle ilgili. Öyleyse kim olursanız olun veya neye inandığınız önemli değil ve sizi seviyorum ve gücünüze adım atmanızı, ırktan bağımsız olarak güçlenmenizi istiyorum. Kadınların güçlendirilmesi veya siyahların güçlendirilmesi ile ilgili değil, insanlığın güçlendirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hepimiz ne kadar güçlü olduğumuzu anlasaydık, bu dünyanın tüm güç yapısı parçalanacaktı, bu yüzden birbirimizle savaşmamızı ve her ne ise kurbanı olduğumuzu hissetmemizi sağlayacak çok fazla dikkat dağıtıcı şey var. Gerçekte kim olduğunuza adım atın ve gurur duyun, sizi seviyorum millet.

Author

9 Comments

1. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 31-03-2021 14:47:10

2. Denizli dan kimler var. Sen kurban değilsin . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 164

3. Ordu merkezden ben banu. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler 31-03-2021 16:48:07

4. Bolu dan kimler var. Sen kurban değilsin . Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 467

5. Bu konu : ” Sen kurban değilsin ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım , ali – 293

6. Bu konu : ” Sen kurban değilsin ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 280

7. Sinop merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 21-04-2021 09:15:48

8. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link