Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var

aight, bu ‘entelektüel’ (lol) ama insancıl bir bakış açısı. Şimdiye kadar gönderilmiş veya postalanmış her elektronik mesajın burada bir YERDE Yeryüzünde bir veritabanında olduğunu varsaymak güvenlidir. Bizler bilinçli gözlemcileriz, bedendeki elektrokimyasal mesajlaşma, her ne kadar dijital bir mesajdan fevkalade daha karmaşık olsa da, bu nedenle, yaşanmış her deneyimin bir YERDE düşünülebilir varoluşta saklandığının da güvenli bir varsayım olacağını düşünüyorum.

“Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 92

2. Bu konu : ” Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 212

3. Adıyaman dan kimler var. Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var . Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 423

4. Denizli merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 05:38:03

5. Giresun dan kimler var. Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var . Merhaba web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ali – 66

6. Manisa dan kimler var. Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var . Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 342

7. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-02-2021 18:34:34

8. Bu konu : ” Sen vücudun DEĞİL. Bizim ruhumuz yok. Biz ruhlarız. Bir vücudumuz var ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 183

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link