https://twitter.com/hawleymo/status/1344307458085412867?s=21

Bunun nasıl sonuçlanacağını görelim. Umarım Amerikalılar, oylama sisteminin ne kadar umutsuzca tehlikeye atıldığını görürler. Kabul edelim, sistem düzeltilemez. Onarılamayacak kadar kırılmış.

Kayrakı temizleyin. Tüm bu eski dinozorları ateşle ve birlikte yeni bir sistem kuralım.

Gönderen … BlindingTwilight
[comments]

Author

34 Comments

1. Gaziantep merkezden ben . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 31-12-2020 05:42:57

2. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 104

3. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, saolun , memo – 272

4. Ordu merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-01-2021 18:35:21

5. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. Gaziantep dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , mehmet – 227

7. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 16-01-2021 14:10:26

8. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 133

9. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 337

10. Giresun merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım 22-01-2021 17:42:57

11. Selamlar paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Eskişehir merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun 23-01-2021 15:08:11

13. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , – 170

14. Kütahya merkezden ben . Slm siteniz valla çok güzel, şukuladım 25-01-2021 17:34:38

15. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 28-01-2021 01:07:36

16. Kırşehir dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 336

17. Adana dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . Merhabalar web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 309

18. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 20:24:48

19. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 339

20. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-02-2021 10:27:16

21. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 466

22. Elazığ merkezden ben ali. Slm paylaşım inanki hayran edici, saolun 05-03-2021 05:24:54

23. Balıkesir dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, tebrikler , ahmet – 375

24. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım 07-03-2021 04:41:16

25. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 410

26. Denizli dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 284

27. Muş dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . Selam herkese web siten inanki iyi, şukuladım , Emine – 328

28. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, sağolun , memo – 400

29. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki iyi, sağolun , mehmet – 120

30. Bingöl dan kimler var. Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek . Selamlar sayfanız harbiden güzel, tebrikler , Emine – 39

31. Bu konu : ” Senatör Josh Hawley, 6 Ocak’taki sertifikaya resmen itiraz edecek ve seçmen dolandırıcılığıyla ilgili endişelerini dile getirecek ” çok güzel. Slm web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 117

32. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba siten inanki çok güzel, teşekkürler 22-04-2021 21:45:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link