Sendrom hastalığı

Son zamanlarda aldığımı düşündüklerini açıklamak zor ama elimden geleni yapacağım. Madmen bana reklamcılık ve belirli ürünleri tüketmek için bir popülasyonu kontrol etme hakkında çok şey öğretti. Bu fikri alır ve bir kişiye belirli fikirleri satmaya dönüştürürseniz, politika hakkında hissettiğim şey budur. Arkama yaslanıp baktığımda ve her şeyi dinlediğimde, bana sadece düşünmem gereken şey satılıyor vs.

gönderen … tomphobia89
[comments]

“Sendrom hastalığı” üzerine 9 yorum

1. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 11-10-2020 18:24:21

2. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 169

3. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:15:45

4. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz yeminle çok güzel, tebrikler 20-10-2020 19:45:42

5. Bartın dan kimler var. Sendrom hastalığı . Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler , banu – 49

6. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 194

Yorum yapın