Sendrom hastalığı

Son zamanlarda aldığımı düşündüklerini açıklamak zor ama elimden geleni yapacağım. Madmen bana reklamcılık ve belirli ürünleri tüketmek için bir popülasyonu kontrol etme hakkında çok şey öğretti. Bu fikri alır ve bir kişiye belirli fikirleri satmaya dönüştürürseniz, politika hakkında hissettiğim şey budur. Arkama yaslanıp baktığımda ve her şeyi dinlediğimde, bana sadece düşünmem gereken şey satılıyor vs.

gönderen … tomphobia89
[comments]

“Sendrom hastalığı” üzerine 39 yorum

1. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 11-10-2020 18:24:21

2. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 169

3. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:15:45

4. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz yeminle çok güzel, tebrikler 20-10-2020 19:45:42

5. Bartın dan kimler var. Sendrom hastalığı . Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler , banu – 49

6. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 194

7. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-10-2020 04:08:27

8. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın harbiden dikkat çekici, tebrikler 27-10-2020 09:06:35

9. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 474

10. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 429

11. Mardin merkezden ben gaye. Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-11-2020 22:45:22

12. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 465

13. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, tebrikler , doruk – 11

14. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 402

15. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 135

16. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 482

17. Muğla dan kimler var. Sendrom hastalığı . Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 209

18. Adana dan kimler var. Sendrom hastalığı . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, saolun , hatice – 301

19. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 425

20. Aksaray dan kimler var. Sendrom hastalığı . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 287

21. Bu konu : ” Sendrom hastalığı ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 384

22. Iğdır dan kimler var. Sendrom hastalığı . Selamlar siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 476

23. Karabük merkezden ben ali. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 16-01-2021 14:16:21

24. Bitlis merkezden ben . Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 30-01-2021 23:48:41

25. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-02-2021 03:33:31

26. Iğdır merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 25-02-2021 01:38:01

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link