Bugün söylediğine ve Basın Sec’in az önce söylediğine göre, Biden’ın sonsuza kadar savaş tanımı, bir yere “binlerce ve binlerce kara askeri” göndermemek anlamına geliyor gibi görünüyor. Yine de onları bombalayacağız ve o (özellikle) askeri müteahhitler hakkında hiçbir şey söylemedi.

Geçen yıl orada sadece ~2500 asker olduğunu düşünürsek, bunu pek bir değişiklik görmüyorum.

21 Comments

1. Bu konu : ” Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 378

2. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun

3. Bitlis dan kimler var. Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. . Mrb web siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 17

4. Bu konu : ” Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 360

5. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

6. Kütahya dan kimler var. Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. . Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 148

7. Bilecik dan kimler var. Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. . Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 185

8. Mersin dan kimler var. Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , ali – 264

9. Rize merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:39:11

10. Bu konu : ” Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 148

11. Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 12:50:03

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 288

13. Kars merkezden ben ali. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 02-09-2021 17:03:23

14. Çorum merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 02-09-2021 20:27:09

15. Balıkesir dan kimler var. Seni yakalayacağız ve sana ödeteceğiz. . Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 312

16. Adana merkezden ben memo. Selam herkese web siten inanki güzel, saolun 12-09-2021 11:24:58

17. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

18. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 17-09-2021 23:15:52

19. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment