Doktorların zararlı olduğunu söylediği ve üreticilerin DNA’mızı değiştirdiklerini söylediği bu denenmemiş “aşıları” neden Trump’ın teşvik ettiğini düşünüyorsunuz?

Neden etkin olmayan COVID mikroplarını normal grip virüsüne yerleştiremiyorlar?

Bu COVID korkusunun ne zaman biteceğini düşünüyorsunuz?

Ücretsiz Enerji ve Sağlık Tedavileri de dahil (örneğin DNA Onarımı gibi) Gelişmiş Teknolojilerin piyasaya sürüldüğünü ne zaman göreceğimizi düşünüyorsunuz.

Neye inanacağımı (ya da şu anda neye inandığımı) kimseye anlatmaya çalışmıyorum.

Sadece fikirlerinizi soruyorum.

Herkes gibi ben de geçen yıl meydana gelen tüm olayları anlamaya çalışıyorum.

Author

22 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-04-2021 12:42:10

2. Bu konu : ” Senin fikirlerin neler? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 4

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Senin fikirlerin neler? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 63

4. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 06-05-2021 22:28:53

5. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Senin fikirlerin neler? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 39

7. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler

8. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Senin fikirlerin neler? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 298

10. Trabzon merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım 01-06-2021 12:28:03

11. Bu konu : ” Senin fikirlerin neler? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 497

12. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-06-2021 02:34:13

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Senin fikirlerin neler? . Slm siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , emin – 411

14. Bu konu : ” Senin fikirlerin neler? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 99

15. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

16. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

17. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler 21-07-2021 21:25:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link