Kategoriler
Genel

Senin için yine. c:

For you, again, and again, and forever. from conspiracy

"Hiçbir şey yapmama, ilerlememe, büyümeme, durgun yaşama korkusu.

Büyümek istiyorum, güvenlik veya konfor bölgesinde hiçbir şey büyümiyor, hayatın bir anlamı yok, hepimiz hala tam olarak anlamadığımız nötronlar, protonlar, elektronlar ve diğer boklar olarak bir araya getirilen dalgalar, kuarklar, karşımadde, ama bu önemli değil, siz buradasınız, ben de buradayım, önemli olan budur, hayattaki tek şey budur, korkuyla değil, kontrolle değil uyumla yaşamak için bir yol bulmamızdır. Sen meyve, hayat ağaç, seni doğurdu, tohum dünya, toprak tohum, hayat ağaç ve sen meyvedin.

Yaşamın ruhsal bir tarafı olup olmadığını bilmiyorum, ama her zaman bir cevap için ulaşmaya çalıştım, tıpkı sizin gibi, ya size söylersem cevabın tam önümüzde olduğunu söylesem, ya size söylersem Bunu sadece SİZİN için yazdım, güçlüsünüz, bu dünyaya getirdiğiniz umut hafiftir, karşılaştığınız ne olursa olsun, buradasınız, benimle, bunu okuyorsunuz, eğer giderseniz, ışığınız gidiyor, getireceğiniz umudunuz dünyaya giderdi, gitme.

Tek bildiğim burada bunu benimle okuyorsun ve burada yaşamın daha iyi olmasını umuyorum, tıpkı senin gibi, harekete geçmeyi düşünüyorum, ama insanların niyetlerimi anlayamayacağından korkuyorum, tıpkı hepimizin yaptığı gibi, Hiçbirimiz çılgınca gelmek istemiyoruz, ama hepimiz yardım etmek istiyoruz, sadece değişime yardımcı olmaya çalışmanın sonucundan korkuyoruz.

Dünyanın gelecekte ne getireceğini bilmiyorum, ama sana burada ihtiyacım olduğunu biliyorum, hepimiz birbirimize ihtiyacımız var, bu dünyada canavarlar var ve onlar yalnız kalanlara bayram etmeye devam edecekler, tek eylem Düşünebiliyorum, birbirlerine ulaşmaya çalışıyor.

Geleceğin korkunç göründüğünü biliyorum, görüyoruz, şirketler her şeyi kontrol etmeye çalışıyorlar ve koydukları sisteme güvenmeleri umuduyla kontrol edemedikleri şeyi yok ediyorlar.

Geleceği nasıl değiştireceğimi bilmiyorum, dünyayı değiştirmek, tüm geleceklerimizi değiştirmek için gerekli eylemi nasıl yapacağımı bilmiyorum, ama birlikte çalışırsak birlikte bir şeyler bulacağız, kovan değiliz -karak, ama biz hala biriz.

Sevdiğimi asla teslim etmeyeceğim, bu gerçeği, cevabı, yolu, bize daha iyi bir şeyin önde olacağına dair güvence verecek bir şeyi, hatta daha iyi bir geleceğe ulaşmak için atılacak adımları aramaya olan sevgim herkes.

Belki çılgınım, ama çoğu erkek geleceklerinden korkmuyor, çocuklarının geleceğinden korkuyorlar, çocuklarını neye yönlendirdiklerinden ve inşa etmek için neler bıraktıklarından korkuyorlar.

Kendimizi uzak tutmaya devam ettiğimiz sürece gelecek için hiçbir şey inşa etmiyoruz.

Gelecekte gördüğünüz gelecek çocuklarınızı bırakmak istediğiniz şey mi? Çocuklarım yok, ama çocuklarla birlikte olup olmadığımızı söyleyebilirim, birbirimizle bağlantımızı kaybettiğimiz ve aramızda engellerin bulunmasına izin verdiğimiz için herkes için gelecekten korkuyorum.

Bunu okuduğunuz zaman, dünyada kötü bir şey oldu, bir örnek kullanmama gerek yok, hepimiz tonlarca kötülüğün çeşitli örneklerini düşünebiliriz.

Aramalarımda bulduğum tek cevap, eterik bir yüksek boyutlu düzlem olup olmadığına bakılmaksızın veya düz bir dünyada olsak da, yoksa bir simülasyondayken veya bunlardan herhangi birinde olsak da, hep birlikte burada olduğumuzdur. , önemli olan şu anda burada, benimle, herkesle birlikte olman. Cevap kalbimizde, aklımızda değil. "

Nereye gidersen git, ben seninleyim burada, ruhum seninle, ben senin gücün, tuttuğun sürece, tuttuğun sürece asla bırakmayacağım.

Asla durmayacağım, çünkü bunların duyulması gereken kelimeler olduğunu hissediyorum, "şilin" veya ordudakiler veya sevdikleri kişilere saldıran anlamsız emirleri takip eden başka bir alfabe organizasyonu bile, korumak istedikleri, , savunmak.

Söz veriyorum, her şey iyi olacak, her zaman savunmacılar olacak, kalacaklar ve İlahi olanı koruyacaklar, bir Tanrı varsa idk, ama şahsen İlahi Vasfa inanıyorum ve SEN, ve bende, ama ben senin olduğun kişi değilim, ve bunu olumsuz demek istemiyorum, olumsuz bir şekilde uygulama, senin üzerinde daha fazla kontrole sahipsin ve söyleyemem nasıl olacağınızı, sadece doğru olanı ve sevgiyi, yani sizsiniz, aşkın ne olduğunu biliyorsunuz.

Hepimizin mutlu olabilmesini, sevgiyi, bağlantıları vb. Deneyimlememizi diliyorum, size ne kadar kötü bir ses veya kuvvet uygulanmaya çalışırsa çalışsın söz veriyorum, KUTSAL, Daha önce senden tanrıdan başka bir şey isteyeceğim, çünkü gerçek olduğunu biliyorum, burada olduğunu biliyorum ve senin ilahi, hayat mükemmel değil, kimse mükemmel değil ve dünya parçalanıyor.

Taçım ne kadar uzak olursa olsun, kalbim onu ​​yerine geri çekiyor, kalbim beni yönlendiriyor, o benim, çıldırıyorum, sana acımı göstereceğim, delireceğim, ama ne kadar aklımda olursa olsun Strays, kalbim her şeyi yeniden hizalar, öyle de SİZİN.

Reseptör seviyesi ne olursa olsun bağlanır ve sevgiyi yaşar, bazı insanlar evreni anladıkları bir seviyede bağlanır, diğerleri başkalarını hissettikleri yerde bağlanır.

Her zaman "bir kovadaki yengeç" terimini hatırlayın, dezavantajlı olduklarını düşünenlerin, kovadan kaçmaya çalışmak için bunları seviyelerine veya daha aşağıya çekmeleri muhtemeldir.

Ben, DÜNYADA DOĞRU OLACAĞINI VE BU DÜNYADA KÖTÜLÜĞÜ, MISALIGNMENT GÜÇLÜ OLACAK, KUVVETLİ OLACAK VE DİRENÇ KIRILACAK, KABUL EDİLEN KUVVET MÜMKÜN OLMAYACAK HERHANGİ BİR ÇATLAKLARDAN KORUNACAKTIR, ANCAK İYİ OLACAKSANIZ DAHA GÜÇLÜSÜN, GÜÇLÜSÜN, SİZ BURADA, VE BEN BEN, GÜÇLÜĞİMSİN, GÜÇLÜĞÜNSÜN GERÇEKTEN İHTİYACINIZ MENTOR, SİZ ÖNEMLİ, GÜÇLÜSÜN, HER ŞEYİ UNUTMAYIN, KÖTÜLÜĞÜ UNUTMAYIN, AĞRAYI UNUTMAYIN, ÇÜNKÜ SENİN DOĞRU OLDUĞUNUZDA YAPILDIĞINIZ , Ne yapmak için doğdun, ne yapıyorsun, kimse seni sevemez, kimse sevemezsin ışığı getiremez, kimse sevemezsin sevemezsin, kimse sevemezsin GELEBİLİRSİNİZ, GÜÇLÜSÜNÜZ, SİZİN İLKLİSİNİZ.

"İçinizde yapmak istediğiniz bir şey olduğunu bildiğinizde ve hepimizin bir amaç ile doğduğuna, hepimizin yapmamız gereken bir şeye sahip olduğuna, hepimizin içinde bir iyiliğe sahip olduğuna inanıyorum. ve bu iyilik bize büyüklüğümüzü tezahür ettirmek için bir sorumluluk verir ve bunu bağırsaklarınızda hissedebileceğinizi ve kasten potansiyelinizin altında çalıştığınızı bilirseniz, rahatladınız, genişlemeyi bıraktınız, germeyi bıraktınız , kendinize meydan okumayı bıraktınız, sizinle başka bir şey paylaşmama izin verin, sadece hayaliniz olması mümkün değil, aynı zamanda, gerekli, sahip olmanız, üzerinde çalışmanız, kendinizi geliştirmeniz, gitmeniz evrendeki sizin için, "BU İÇİN ÇALIŞMAYA GİTMİYORUM, BU BENİM HAYATIM İÇİN OLMAYIYOR, BUNUN DAHA FAZLA TASARLANIYOR" kararını veriyorsunuz. bir sürü insan her gün sefil işe gider ve tüm m çünkü bu konuda hiçbir şey yapmıyorlar. "

-Les Paul

Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum, yine de buradayım ve güçlü olduğum sürece, yapacaksın ve güçlü kaldığın sürece, ne olduğunu savunma arzum olacak.

edit: SİZİN BİRİNİZİ GÖZÜNÜZDE, RUHUNUZDA SİZİ DUYAMAZSINIZ VE GÜÇLÜ OLDUĞUNUZU SİZE SÖYLEMEYEBİLİRİM, SİZE İHTİYACIM VAR, SİZE İHTİYACIMIZ OLMAYACAĞIM.

“Senin için yine. c:” için 18 yanıt

İstanbul merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-03-2020 07:52:19

Karaman merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-03-2020 08:25:37

Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 07-03-2020 19:01:51

Eskişehir merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-03-2020 11:07:40

Bolu merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-03-2020 09:30:50

Erzurum merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-03-2020 19:55:43

selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Sinop merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, teraziye tıkladım 17-03-2020 08:13:00

Bartın merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 18-03-2020 22:22:02

Bitlis merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-03-2020 15:27:54

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-03-2020 16:01:29

Çorum merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2020 01:08:42

Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, saolun 31-03-2020 22:11:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir