Serbest konuşma

Özgür konuşma gitti ama henüz değil. Bunu çözebilmemizin tek yolu, hükümetin yıllardır yaptığı gibi teröristler gibi davranmaktır. Kimin umurunda, yani birinin yiyebileceğinden daha fazla suç işlediler. Ayağa kalkmalı ve protesto etmeliyiz. Planlarını mahvetmeliyiz ve bunu güçlü bir şekilde yapmalıyız.

“Serbest konuşma” üzerine 47 yorum

1. Giresun dan kimler var. Serbest konuşma . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 65

2. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 500

3. Hakkari dan kimler var. Serbest konuşma . Mrb siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 73

4. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 346

5. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler , banu – 368

6. Zonguldak merkezden ben banu. selamun aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 31-10-2020 04:59:57

7. Giresun merkezden ben emin. Merhaba paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 31-10-2020 05:05:09

8. Kırıkkale dan kimler var. Serbest konuşma . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 197

9. Aydın merkezden ben . Merhaba web siten inan ki güzel, facebookta paylaştım 31-10-2020 05:43:44

10. Çorum merkezden ben . Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-10-2020 21:15:26

11. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 06:51:26

12. Bartın merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-11-2020 17:29:58

13. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, face de paylaştım 04-11-2020 06:28:13

14. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. Selam sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 204

15. Karabük dan kimler var. Serbest konuşma . Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 91

16. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım 03-12-2020 04:18:23

17. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler , – 460

18. Kırşehir dan kimler var. Serbest konuşma . selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun , Hasan – 353

19. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 405

20. Kocaeli dan kimler var. Serbest konuşma . Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 66

21. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, sağolun , ziya – 379

22. Samsun dan kimler var. Serbest konuşma . Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , ahmet – 433

23. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 16-12-2020 22:18:24

24. Aydın dan kimler var. Serbest konuşma . Selam sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 287

25. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , gaye – 86

26. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 04-01-2021 04:21:47

27. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 405

28. Kütahya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, tebrikler 14-01-2021 09:58:25

29. Trabzon dan kimler var. Serbest konuşma . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 418

30. Edirne dan kimler var. Serbest konuşma . Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, tebrikler , ahmet – 217

31. Bu konu : ” Serbest konuşma ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 229

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link