Richard Hernandez doktorunu netflix’te izlemek beni düşündürdü. Ya tüm bu seri katiller, silah üreticileri tarafından satışlarını artırmak için hazırlanan Mk-ultra tarafından yaratılmış piyonlarsa? FBI’ın bunun içinde olduğunu görebiliyordu (toplulukları terörize etmek ve birbirlerine karşı silahlandırmak için). Düşünceler?

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 86

2. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 41

3. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhaba web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 19:06:31

4. Şırnak merkezden ben ziya. Selam herkese siten cidden iyi, tebrikler 18-02-2021 15:42:06

5. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 54

6. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız valla mükemmel, şukuladım 26-02-2021 19:37:52

7. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Mrb siten gerçekten güzel, face de paylaştım 10-03-2021 14:19:33

9. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Selam web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Selam sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden mükemmel, saolun , ahmet – 6

13. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 294

14. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, tebrikler , Gürbüz – 83

15. Bu konu : ” Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 243

16. Trabzon dan kimler var. Seri katiller, silah üreticileriyle bağlantılıdır. . Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 61

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link