[serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı?

Neden bu sayfada Donald Trump hakkında birçok olumlu gönderi görüyorum. Sizler onun da Jeffrey Epstein imparatorluğundan ayrı olduğunu bilmiyor musunuz? Neden Trump’ın iyi bir adam olduğunu düşünüyorsunuz? Onun Clinton ile aynı olduğunun farkında değil misiniz? Bir şeyi ifşa etmekte ilginç olsaydı, şimdiye kadar yapmış olurdu. Neden Trump ve Epstein’ın tüm fotoğraflarını ya da Lolita express’in uçuş kayıtlarını, üzerinde onun imzasıyla unutuyorsunuz? Sadece merak ediyorum çünkü bana öyle geliyor ki hepiniz bir sebepten dolayı onun iktidarda olmasını istiyorsunuz. Ghilaine Maxwell gibi pedofilleri koruyan biriyle neden sorun yaşamadığını merak ediyorum.

“[serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı?” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 343

2. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 112

3. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 296

4. Edirne merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 20-02-2021 04:10:13

5. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Slm sayfa inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 355

6. Amasya dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhabalar siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 240

7. Çanakkale dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Slm web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 100

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link