Neden bu sayfada Donald Trump hakkında birçok olumlu gönderi görüyorum. Sizler onun da Jeffrey Epstein imparatorluğundan ayrı olduğunu bilmiyor musunuz? Neden Trump’ın iyi bir adam olduğunu düşünüyorsunuz? Onun Clinton ile aynı olduğunun farkında değil misiniz? Bir şeyi ifşa etmekte ilginç olsaydı, şimdiye kadar yapmış olurdu. Neden Trump ve Epstein’ın tüm fotoğraflarını ya da Lolita express’in uçuş kayıtlarını, üzerinde onun imzasıyla unutuyorsunuz? Sadece merak ediyorum çünkü bana öyle geliyor ki hepiniz bir sebepten dolayı onun iktidarda olmasını istiyorsunuz. Ghilaine Maxwell gibi pedofilleri koruyan biriyle neden sorun yaşamadığını merak ediyorum.

Author

42 Comments

1. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 343

3. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 112

4. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 296

5. Edirne merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 20-02-2021 04:10:13

6. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Slm sayfa inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 355

7. Amasya dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhabalar siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 240

8. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Slm web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 100

9. Erzurum dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 166

10. Selam herkese sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Tunceli merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 10-03-2021 00:45:55

12. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , banu – 247

13. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

14. Bolu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-03-2021 01:19:33

15. Merhaba sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Trabzon dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhaba siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 381

17. Edirne merkezden ben mehmet. Selamlar siten inanılmaz hayran edici, şukuladım 13-04-2021 12:46:13

18. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-04-2021 03:39:58

19. Amasya dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 223

20. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Mersin dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, sağolun , gaye – 247

22. Selam herkese paylaşım cidden iyi, face de paylaştım

23. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 18-05-2021 01:54:19

24. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 357

25. Batman dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 290

26. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla güzel, twitter da paylaştım , emin – 430

27. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

28. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 38

29. Kocaeli dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhaba sayfan cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 286

30. Afyon dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Merhabalar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 422

31. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 11:18:00

32. Bu konu : ” [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 490

33. Bingöl dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 192

34. Zonguldak dan kimler var. [serious] Buradaki herkes Trump ve Epstein’dan haberdar mı? . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 286

35. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 21:53:56

36. Kastamonu merkezden ben . Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler 12-07-2021 01:40:29

37. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 13:20:46

38. Erzincan merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-07-2021 05:00:29

39. Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

40. Manisa merkezden ben hatice. Mrb sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 24-07-2021 05:58:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link