Herhangi bir şirkette en yüksek ücretli çalışan, en düşük ücretli çalışandan 100 kat fazla kazanamaz.

Bu adil ve makul gelmiyor mu?

Örneğin McDonalds’ın CEO’su en düşük ücretli işçilerden bazılarını çalıştırıyor ve onlara çok az ödeme yaptığı için yılda 18 milyon doları eve götürebiliyor ve yönetim kurulu da yılda milyonlarca dolar kazanıyor. çalışanlar yılda ortalama 16.000 dolar kazanıyorlar, bu şanslı amcıklar milyar dolarlık Fortune 500 şirket lol’de bir işe sahip olsalar bile, bir ev veya hatta güzel bir araba almaya neredeyse yeterli değil.

Bunu yaparsak, McDonalds’ın CEO’su, çalışanlarına asgari ücret ödemekten kurtulmak istiyorsa, yılda en fazla 1.600.000 dolar kazanmasına izin verilmeli ve eve yılda 18 milyon dolar getirmek istiyorsa, ödemeye başlaması gerekir. En düşük maaşlı çalışanı, onu milyonlar yapan burgerleri çevirmek için yılda 180.000 dolar.

Bana adil geliyor.

… theinfinitelight tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Mrb siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 437

3. Bu konu : ” Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 393

4. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-01-2021 03:15:33

5. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 404

7. Bu konu : ” Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , – 70

8. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler

9. Nevşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-01-2021 13:44:29

10. Eskişehir dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Emine – 83

11. Bu konu : ” Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Emine – 113

12. Denizli dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 14

13. Ordu dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 287

14. Bilecik dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 478

15. Adana dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 61

16. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Slm siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 18:24:31

17. Tekirdağ merkezden ben . Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 14:12:39

18. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

19. Bitlis dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , ziya – 9

20. Adana merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 21-03-2021 23:46:38

21. Hatay dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 51

22. Bu konu : ” Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım , emin – 223

23. Bu konu : ” Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 461

24. Ardahan dan kimler var. Servet eşitsizliğini tek adımda nasıl düzeltebilirim? . Selam bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 345

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link