Gece geç saatlerde 23:57, yerel saatle biraz rahatsız, tuhaf hissettim. Yatağımda yatıyordum, uyumaya çalışıyordum ama aniden beyaz gürültü başladı, yatak odasının penceresini kontrol etti, arka bahçeyi kontrol etti, her şey normaldi. Yatağıma geri döndüm ve orta derecede baş ağrısı başladı. Dakikalar sonra bilmediğim bir dilde fısıltı oluştu ama kulağa eski Latince ya da düşük frekanslı kesintilere benzer bir şey gibi geldi diyebilirim. Bir veya iki dakika sürdü. Herhangi bir sağlık sorunum ve madde bağımlılığım yok. Buna tamamen kafam karıştı. Güneş aktivitesine, atmosferik olaylara göre her şey açıklanabilir ama benzer deneyime sahip olan var mı?

…Protocolas tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Sesler – 18-19 Temmuz ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 472

2. Antalya merkezden ben emin. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-07-2021 19:17:01

3. Balıkesir dan kimler var. Sesler – 18-19 Temmuz . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 477

4. Antalya dan kimler var. Sesler – 18-19 Temmuz . Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 452

5. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 27-07-2021 20:08:04

6. Bu konu : ” Sesler – 18-19 Temmuz ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 143

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Konya dan kimler var. Sesler – 18-19 Temmuz . Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , – 435

9. Bu konu : ” Sesler – 18-19 Temmuz ” çok güzel. Merhaba web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 470

10. Slm sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

11. Mrb web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Sesler – 18-19 Temmuz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 37

13. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler

14. Sinop merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-08-2021 19:09:11

15. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 27-08-2021 16:38:56

17. Kastamonu dan kimler var. Sesler – 18-19 Temmuz . Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , – 2

18. Edirne dan kimler var. Sesler – 18-19 Temmuz . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 121

19. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım

20. Merhabalar web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Sesler – 18-19 Temmuz ” çok güzel. Selamlar web siten cidden çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 477

Write A Comment