SS: Bu tiranlık gibi davranan bu kadar çok kişiye sahip olmamız şaşırtıcı, derebeyler tarafından onlarca yıldır belgelerde açıklanmadı. Bu belgeye geveze Rockefeller (Operation Lockstep ve kitaplarından herhangi biri) arasında. Satürn Kültü’nün öngörücü programlaması, Tatar küresel imparatorluğunun yıkımına kadar uzanıyor. Bu yılanlar birkaç yüz yıldır bu soykırımı/itlamı/kurbanı planlıyorlar. 😉

https://www.academia.edu/43130877/Silent_Weapons_for_Quiet_Wars

…WorldBreaker79 tarafından gönderildi
[comments]

39 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 193

2. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 324

3. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun

4. Şırnak dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 8

5. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 343

6. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım , hatice – 6

7. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 164

9. İzmir dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Selam herkese siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 90

10. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun

11. Nevşehir dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 43

12. Mardin merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle güzel, face de paylaştım 29-06-2021 18:51:42

13. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, saolun

14. Nevşehir dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 357

15. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 474

16. Denizli dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 64

17. Trabzon dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 363

18. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Elazığ dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Slm sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 330

20. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım

21. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:42:10

22. Siirt dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 372

23. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun , – 44

24. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 85

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , Gürbüz – 217

26. Burdur merkezden ben Hasan. Selam siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 30-07-2021 12:32:39

27. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 15

28. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, saolun , hatice – 234

29. Adıyaman dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler , – 271

30. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım

31. Siirt dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Slm web siten valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 192

32. Kilis dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 381

33. Zonguldak dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 378

34. İzmir dan kimler var. Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 36

35. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

36. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” Sessiz Savaşlar İçin Sessiz Silahlar ” çok güzel. Selamlar sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 232

Write A Comment