Sevgili Amerika,

Her iki siyasi partinin de birbiri kadar kötü olduğunun farkına varmaya ne dersiniz? her iki parti de büyük kusurları olan adayları savunuyor, üçüncü bir seçeneğiniz yok ve dışarıdan bakınca yönetici elitiniz tüm nüfustan mick’i alıyor gibi görünüyor. medyayı o kadar uzaklaştırdılar ki, sonunda birbirinizin aptal olduğunu düşünerek, kafa karıştıran kutuplaşmış gruplara dönüştünüz. Keşke uyanıp neler olduğunu görseniz. Eğer yaparsan, hangi tarafta olursan ol gerçek bir huysuz olurdun. İnsanlara kime oy verdiğinizi söylemenin uygunsuz görüldüğü bir zamanı hatırlıyorum. başka kimsenin lanet işi olarak görülüyordu. başkalarına empoze edilmemek için oyunuz size aitti. insanlar bu kadar bölünmemiş ya da manipüle edilmemişlerdi.

sizi kişiliklere o kadar odakladılar ki, politikanın içine girmiyor gibi görünüyor. yine her iki aday da gerçekten temiz bir sicile sahip olduğunu iddia edebilir. Size verilen seçenek a) yaşlı bir multimilyoner, tehlikeli bağlantıları olan ve parlak turuncuya sahip küstah bir tavrı ya da b) tehlikeli bağlantıları olan, kötü bir geçmişi olan ve çocukları koklamak için bir şeyi olan çok yaşlı bir milyoner. Gerçekten mi? Amerika çok daha iyisini yapabilirsin.

lütfen birbirinizle kavga etmeyi bırakın ve partilerinize neden sizin için daha iyisini yapamayacaklarını sorun

yağmurlu bir köşeden saygılar

gönderen … carjo78
[comments]

“Sevgili Amerika,” üzerine 28 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, saolun 07-10-2020 16:47:06

2. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Slm siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 07-10-2020 21:46:34

3. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 07-10-2020 21:53:41

4. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım 08-10-2020 11:06:05

5. Sinop merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım 08-10-2020 11:07:51

6. Giresun dan kimler var. Sevgili Amerika, . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 263

7. Bu konu : ” Sevgili Amerika, ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 335

8. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 15-10-2020 03:04:42

9. Bu konu : ” Sevgili Amerika, ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 130

10. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-10-2020 11:10:00

11. Gaziantep merkezden ben banu. Mrb web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 20-10-2020 11:11:32

12. Hakkari merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-10-2020 11:12:10

13. Bu konu : ” Sevgili Amerika, ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 75

14. Yalova merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 26-10-2020 11:14:37

15. Kırıkkale dan kimler var. Sevgili Amerika, . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun , doruk – 376

Yorum yapın