Birkaç yıl önce reddit / bu aboneye ilk geldiğimde, diğer benzer abonelerde kendimi ilk kez kanıtlayana kadar hiçbir şey hakkında yorum yapamayacağımı veya gönderi paylaşamayacağımı hatırlıyorum. Bu kuraldan gerçekten nefret ediyordum çünkü yeni fikirleri olabilecek insanları tartışmanın dışında tuttuğunu hissettim. Ancak şimdi r / siyasetten bir akın geldiğine göre, benzer bir şeyin eski haline getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. İfade özgürlüğü için bir cennetiyiz ve bu alt maddeye katılımı sınırlamamız gerektiğini düşünmüyorum, ancak tehdide yaratıcı bir çözüm üreterek konuşma özgürlüğümüzün kutsallığını korumamız gerektiğini düşünüyorum. Umarım, yeterince özen gösteren seçilmiş ılımlılar, kendi aranızda konuşabilir ve bir çözüm bulabilir. İyi şanslar

Author

22 Comments

1. Balıkesir merkezden ben . Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun 20-01-2021 08:33:29

2. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler

3. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

4. Bu konu : ” Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, saolun , gaye – 367

5. Bu konu : ” Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 45

6. Erzincan merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-01-2021 00:44:33

7. Bolu merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 01-02-2021 09:28:31

8. Bu konu : ” Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 470

9. Bu konu : ” Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 431

10. Bu konu : ” Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki çok güzel, saolun , memo – 148

11. Çanakkale dan kimler var. Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 132

12. Bu konu : ” Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 154

13. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

14. Kırklareli dan kimler var. Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor . Selam web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , Aylin – 226

15. Muş merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım 08-04-2021 14:40:31

16. Selam sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

17. Denizli dan kimler var. Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 139

18. Burdur dan kimler var. Sevgili modlar. Bu alt bölgeye ilk geldiğimden beri işler değişti ve ifade özgürlüğünü korumak için önlem alınması gerekiyor . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 222

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link