Kategoriler
Genel

Sevgili QAnon takipçileri – eğer Trump Derin Devlete karşı çıkarsa, neden bu saçmalık aldatmacasını onaylıyor?

“Plana güven” mi? Yaklaşık 17 milyon işsizlik iddiası “dünyayı kurtarma planının” nasıl bir parçası? Bu dünyayı nasıl kurtarıyor? Bana dünya yok ediliyormuş gibi geliyor ve Trump onu durdurmuyor, aynı zamanda yıkım için tam anlamıyla ring yöneticisi ve MC.

QAnon, “Ailen güvende. Korkma.” Şu anda yaklaşık 17 milyon hane “İşsiz cehennem güvende miyim?” Diyor. Şu anda ülkeyi ve dünyayı ezen psikolojik stres miktarı daha önce görülmemiş.

Lütfen bunun HERHANGİ bir şekilde nasıl iyi bir şey olduğunu açıklayın.

Ne diyeceğini biliyorum. Şu anda devam eden gizli bir savaş olduğunu söyleyeceksiniz ve tüm pedoları yuvarlıyorlar, değil mi? Bütün Satanistler hapse girecek, değil mi?

Eğer bu doğruysa, neden bunu anlatmıyoruz? Neden Trump orada “Bak, bunun berbat olduğunu biliyorum, ama bunun için iyi bir neden var” demiyor. Teklif edilmemizin tek nedeni, Trump’ın TAM ve TAMAMEN onayladığı bu aldatmaca.

SİZE göre, QAnon takipçileri, Trump Derin Devletin yalanına katılıyor. Bize yalan söylüyor. Size göre, insanların bir yalan için işlerini kaybetmelerine izin veriyor. Bu çılgın doktorları önümüze koyarak dehşeti ilerletiyor.

Lütfen bana sadece bu aldatmaca ile değil aynı zamanda KURŞUN birisine nasıl Olası oy verebileceğimizi söyleyin. Evet, ekonomiyi inşa etti, ama şimdi onu yok ediyor. Hepsi yalan mı?

Bize yalan söyleyen doktorların ne dediğini biliyor musun? Bütün bu yıkımın buna değdiğini söylüyorlar. Tüm bu yıkımın, ortalama bir yılda gripten ölen aynı sayıda insanın tasarrufunu sağladığını söylüyorlar. Bu mantıkla ülkeyi her yıl kapatmalıyız. Ve düşünmeye gel, sadece sürmeyi bırakmalıyız. Çok tehlikeli. Her yıl on binlerce insan trafik kazalarında ölüyor. Bunu yapmayı bırakmalıyız. Çok riskli.

Bu ONLARI yalandır, bu yıkım hayat kurtarmak için buna değecektir. Ama QAnon aynı mantığı satıyor, değil mi? Pedosun tutuklanmasının buna değdiğini söylemiyor mu?

Ama tıpkı hayat kurtardığımızın kanıtı YOK gibi, aynı zamanda çok sayıda Şeytani pedosun tutuklandığının kanıtı da YOKTUR.

LÜTFEN. LÜTFEN bana yanlış olduğunu kanıtlayın. Gerçekten bunu kanıtlaman için sana yalvarıyorum. Bunun sadece dünyada oynanan büyük bir şişman şaka olduğuna inanmak istiyorum.

“Sevgili QAnon takipçileri – eğer Trump Derin Devlete karşı çıkarsa, neden bu saçmalık aldatmacasını onaylıyor?” için 22 yanıt

Sinop merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-04-2020 16:23:20

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 21-04-2020 00:50:43

Malatya merkezden ben gaye. Mrb web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-04-2020 17:36:48

Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 25-04-2020 01:29:28

Bartın merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 30-04-2020 07:56:00

Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-05-2020 02:33:55

Burdur merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:45:39

İstanbul merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-05-2020 11:48:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir