Sevgili sen, son konuşmamızdan bu yana bir süre geçti.

Birlikten bahsettiğimiz zamanı hatırlıyor musun?

Şimdi burada oturup sevilen her birinin kurumasını seyrederken, ne kadar bencilce oynadığını düşünmeden edemiyorum.

Senin için önemli olanları tutmak, ama gerisini böyle bir kadere mahkum etmek. Onları cennetin kapısına gönderdiğini bilmek. Ne yanlış ama.

O kadar yüksek ve güçlü olmadığın bir gün gelecek ve aman tanrım o zaman melodin nasıl değişecek. “Biz yapmadık”tan “onları infaz edin”e.

Talihsiz ama bu yolda paçavra attığım bir lütuf. Zehrini almamak kesinlikle fakir bir adamın görevidir – çünkü onlar fakir olacaklar hayatta kalanlar kimse hayatta kalmak için hiçbir nedene tutunmayacaklar.

Ancak insan ruhunun ne kadar kırılmaz olduğunu ne kadar vurgulasam azdır ve bugün bile birleşmiş kalabalıklarda umut parıltıları görüyorum.

Bir gün sözlerime dikkat et, birileri ayağa kalkacak ve belki o zaman insanlar elitlerin gözünde korkuyu görecek.

Bu yüzden sizi bu en iyi dileklerimle ve tüm bunlarla baş başa bırakıyorum, ama bazılarının kutsal bir antlaşması olduğunu unutmayın.

Çünkü hepsi izliyor.

38 Comments

1. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 216

2. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, saolun 14-07-2021 12:39:16

3. Manisa merkezden ben emin. Selam siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2021 12:42:16

4. Siirt merkezden ben hatice. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-07-2021 12:44:40

5. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 297

6. Artvin dan kimler var. sevgili sen . Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 421

7. Kars dan kimler var. sevgili sen . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 16

8. Eskişehir dan kimler var. sevgili sen . Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, saolun , ahmet – 249

9. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, şukuladım

11. selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler

13. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. sevgili sen . Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 399

14. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 155

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 448

16. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , emin – 402

17. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 319

18. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 317

19. Kocaeli dan kimler var. sevgili sen . Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 101

20. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 119

21. Samsun dan kimler var. sevgili sen . Selam paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 469

22. Rize dan kimler var. sevgili sen . Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 211

23. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 327

24. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

25. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 309

26. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım 07-08-2021 02:28:30

27. Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” sevgili sen ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 48

29. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 23-08-2021 23:11:23

30. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun 26-08-2021 20:54:02

31. Afyon dan kimler var. sevgili sen . Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , memo – 259

32. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 19:20:26

33. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, sağolun 02-09-2021 11:28:47

34. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-09-2021 20:09:51

35. Şanlıurfa dan kimler var. sevgili sen . Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 236

36. Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

37. Şırnak dan kimler var. sevgili sen . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 19

Write A Comment