Evet, tamam, ilgisizlik meselesini anlıyorum ve türlerin kendileri için evrimleşmesi gerekiyor, ama hadi … Biz insanlar sadece kendi pisliğimizi becermiyoruz. Biz de bir sürü başka varlığın pisliğini mahvediyoruz.

Siz uzaylı türler, geçmişinizde hiçbir şeyi mahvetmemişsiniz gibi kibirli bir şekilde geride durabilir ve lanet sorunun bir parçası olmaya devam edebilir, ORRRRR … türünüz daha iyi seçimler yapabilirdi. Ortalama bir orospu çocuğunun ailesinin üzerinde bir çatı tutmak için saçma bir işte gününü atlatmaya çalışan, McDonalds yemenin biyoma ve / veya kendi karmalarına ne kadar zarar verdiğini düşünmek için çok fazla zamanı yok. Dostum, patronunun kafasını pencereden itmeden gününü atlatmaya çalışıyor.

Biz insanlar işi bizim için yapacak birini aramıyoruz, ama karanlıkta bir ışık, böylece çıplak ayaklarımız görünmeyen karmik legolara basmasın. İnsanlığı tartışmalı olan birkaç ciddi pislik dışında (Bill Gates’e bakarken), buradaki hepimiz gerçekten çok şey batırsak bile daha iyi ruhlar olmak istiyoruz. Ee, ne diyorsun? Siz kardeş olacaksınız ve medeniyetlerinizin bilmek isteyeceği şeylere veya bizim gibi olduğunuzda önlenebilecek hatalara insanlığa kafa mı vereceksiniz?

Ya da uzaylılar bir avuç insandan kutsal, “karışmayan”, kutsal popo mendilleri olmaya devam edebilir, etrafta oturup bize gülmek galaksinin bu küçük parçasını kirletiyor …

Author

24 Comments

1. Uşak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-04-2021 18:32:25

2. Adıyaman dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 15

3. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, sağolun 03-04-2021 18:50:04

4. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

5. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 433

6. Bu konu : ” Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 472

7. Manisa dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . Selam paylaşımın inanılmaz güzel, face de paylaştım , ali – 98

8. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 457

10. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa valla güzel, teraziye tıkladım 23-04-2021 17:08:15

11. Bu konu : ” Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 101

12. Adana merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 24-04-2021 22:22:13

13. Ankara dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ziya – 402

14. Yalova merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler 16-05-2021 06:54:23

15. Aydın merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 23-05-2021 16:00:12

16. Selam bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım

17. Muğla dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , memo – 129

18. Manisa dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 363

19. Bu konu : ” Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 275

20. Çankırı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, saolun 30-06-2021 18:32:40

21. Konya merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, saolun 03-07-2021 04:04:29

22. Bu konu : ” Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 322

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link