Evet, tamam, ilgisizlik meselesini anlıyorum ve türlerin kendileri için evrimleşmesi gerekiyor, ama hadi … Biz insanlar sadece kendi pisliğimizi becermiyoruz. Biz de bir sürü başka varlığın pisliğini mahvediyoruz.

Siz uzaylı türler, geçmişinizde hiçbir şeyi mahvetmemişsiniz gibi kibirli bir şekilde geride durabilir ve lanet sorunun bir parçası olmaya devam edebilir, ORRRRR … türünüz daha iyi seçimler yapabilirdi. Ortalama bir orospu çocuğunun ailesinin üzerinde bir çatı tutmak için saçma bir işte gününü atlatmaya çalışan, McDonalds yemenin biyoma ve / veya kendi karmalarına ne kadar zarar verdiğini düşünmek için çok fazla zamanı yok. Dostum, patronunun kafasını pencereden itmeden gününü atlatmaya çalışıyor.

Biz insanlar işi bizim için yapacak birini aramıyoruz, ama karanlıkta bir ışık, böylece çıplak ayaklarımız görünmeyen karmik legolara basmasın. İnsanlığı tartışmalı olan birkaç ciddi pislik dışında (Bill Gates’e bakarken), buradaki hepimiz gerçekten çok şey batırsak bile daha iyi ruhlar olmak istiyoruz. Ee, ne diyorsun? Siz kardeş olacaksınız ve medeniyetlerinizin bilmek isteyeceği şeylere veya bizim gibi olduğunuzda önlenebilecek hatalara insanlığa kafa mı vereceksiniz?

Ya da uzaylılar bir avuç insandan kutsal, “karışmayan”, kutsal popo mendilleri olmaya devam edebilir, etrafta oturup bize gülmek galaksinin bu küçük parçasını kirletiyor …

Author

9 Comments

1. Uşak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-04-2021 18:32:25

2. Adıyaman dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 15

3. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, sağolun 03-04-2021 18:50:04

4. Kırıkkale dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 433

5. Bu konu : ” Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 472

6. Manisa dan kimler var. Sevgili uzaylılar insanlığı izliyor ve belki bu tahta: serseri olmayı bırakın. Berbat durumdayız ve yardıma ihtiyacımız var. . Selam paylaşımın inanılmaz güzel, face de paylaştım , ali – 98

7. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link