Sevgililer Günü’ne işaret eden bir tahmine dayalı programlama modeli fark ettim. Bir tanesi transhümanizm ile ilgili bir filmdeydi, tam olarak nerede gördüğümü hatırlayamıyorum ama sanırım bu filmin her filminde veya nicholson1968 youtube kanalındaydı, filmde bir kalp sembolü vardı ve 14 dedi ve sevgililer anlamına geldiğini deşifre ettiler. gün (2/14). Sonra bir başkası, sevgililer günü aşkına özel bir reklam yayınlayan FX tv kanalındaydı, “Neyi dört gözle bekliyoruz? Aşı .. Bunun yanında. Sevgililer Günü!” Sonra bunu, sevgililer gününü sürekli olarak kan banyosuyla ilişkilendiren aşk tanrısı sevgililer günü gibi son korku filmlerindeki sevgililer günü motifiyle ilişkilendiriyorum.

Author

18 Comments

1. Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım

2. Tunceli dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım , mehmet – 243

3. Bu konu : ” Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 474

4. Adana merkezden ben emin. Mrb web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım 30-01-2021 20:43:21

5. Balıkesir dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Mrb web siten inanılmaz hayran edici, sağolun , Emine – 367

6. Iğdır dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, saolun , – 319

7. Bu konu : ” Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 347

8. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 05-02-2021 23:24:01

10. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Merhaba siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 206

11. Giresun dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , – 137

12. Bu konu : ” Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 106

13. Denizli dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , banu – 200

14. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım

15. Selamlar sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Isparta dan kimler var. Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 51

17. Bu konu : ” Sevgililer Günü’nde bir şeyler oluyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 46

18. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-04-2021 00:57:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link