İşlerin tam anlamıyla önümüzde boka batması ve tepedeki pisliklerin tüm üslerini hayal bile edemeyeceğimiz şekilde örtmesi gerçeğinden başka kimse rahatsız olmaz mı?

İnsanlar her yerde özgürlüklerini ve haklarını kaybederken ve şu anda dünyanın her yerinde polis devletleri kurulurken, elitlerin bir protesto ve ayaklanma hareketini birlikte seçip finanse etmeleri üzücü değil mi? Polis vahşeti fikri, çoğu insanın kolayca geride kalabileceğini düşündüğüm bir şey … bu herkesi etkileyen bir mesele … bunun yerine, bu aptalca bölücü ve korkunç şekilde yürütülen protestolar / isyanlar alıyoruz sadece genel halkı kızdırmak mı? Şu anda çevremizde meydana gelen tüm zorbalığa karşı koyabilecek herhangi bir yerel veya tabandan gelen hareketi durdurmanın kolay bir yolu.

Son birkaç yıldaki anti vaxx saçmalığına yapılan büyük baskı, bu aşı ile ilgili herhangi bir soruyu veya meşru endişeleri herhangi bir ilgi kazanmadan önce susturmanın ve durdurmanın bir yolu …

Tüm bu saçmalıkları çoktan oynadılar, biz insanların yapabileceği hamleleri bulmuşlar ve herhangi bir şeyi başlamadan önce durdurmayı planlamışlar ya da buna karşı koymuşlar … cesaret kırıcı ve son derece üzücü.

Bunu durdurmanın bir yolu var mı? Yoksa bunu, başladıktan sonra durdurulamayacak kadar iyi mi planladılar? Biraz hayal kırıklığına uğradım ve moralim bozuk bu yüzden biraz tavsiye veya belki farklı bir görüşe ihtiyaç var … bana yardım et

Author

59 Comments

1. Ordu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-09-2020 03:59:57

2. Bilecik merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, saolun 25-09-2020 04:24:47

3. Çorum merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun 25-09-2020 04:32:18

4. Van merkezden ben doruk. Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 25-09-2020 06:44:05

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

6. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, saolun 02-10-2020 09:09:05

7. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, şukuladım

8. Aksaray merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, sağolun 07-10-2020 07:40:46

9. İzmir dan kimler var. Şeylerin durumu . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 181

10. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım , ahmet – 221

11. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım 19-10-2020 05:20:30

12. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun

13. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 427

15. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

16. Giresun dan kimler var. Şeylerin durumu . Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , – 94

17. Selamlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kayseri dan kimler var. Şeylerin durumu . Slm web siteniz harbiden mükemmel, saolun , Emine – 215

19. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-11-2020 21:47:55

21. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun

22. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , doruk – 460

23. Bursa merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-12-2020 16:50:01

24. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

25. Tunceli dan kimler var. Şeylerin durumu . selamun aleyküm web siten valla hoşuma gitti, tebrikler , – 450

26. Erzurum dan kimler var. Şeylerin durumu . Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 221

27. Muş dan kimler var. Şeylerin durumu . Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , emin – 413

28. Edirne dan kimler var. Şeylerin durumu . Slm sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ziya – 378

29. Karabük dan kimler var. Şeylerin durumu . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 105

30. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 245

31. Erzincan dan kimler var. Şeylerin durumu . Selam herkese web siten valla güzel, tebrikler , ahmet – 19

32. Kırıkkale dan kimler var. Şeylerin durumu . Merhabalar siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 339

33. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız vallaha billaha güzel, face de paylaştım 28-01-2021 10:42:17

34. Hakkari merkezden ben . selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, sağolun 29-01-2021 08:29:39

35. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

36. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 312

37. Gaziantep dan kimler var. Şeylerin durumu . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 406

38. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz harbiden güzel, sağolun

40. Kütahya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-03-2021 23:53:05

41. Ordu merkezden ben . Selam sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım 25-03-2021 02:47:45

42. Çankırı dan kimler var. Şeylerin durumu . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 304

43. Malatya merkezden ben . Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-04-2021 11:25:29

44. Kırıkkale dan kimler var. Şeylerin durumu . Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun , ali – 409

45. Bingöl merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-04-2021 15:42:04

46. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 200

47. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, saolun , banu – 84

48. selam arkadaşlar web siten inanki güzel, teşekkürler

49. Rize merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-05-2021 03:12:57

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden güzel, tebrikler , Gürbüz – 133

51. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 131

52. Eskişehir dan kimler var. Şeylerin durumu . Slm siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 243

53. Aksaray merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, tebrikler 31-05-2021 13:44:50

54. Kırşehir dan kimler var. Şeylerin durumu . Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 328

55. Samsun dan kimler var. Şeylerin durumu . Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 275

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link