Şeylerin durumu

İşlerin tam anlamıyla önümüzde boka batması ve tepedeki pisliklerin tüm üslerini hayal bile edemeyeceğimiz şekilde örtmesi gerçeğinden başka kimse rahatsız olmaz mı?

İnsanlar her yerde özgürlüklerini ve haklarını kaybederken ve şu anda dünyanın her yerinde polis devletleri kurulurken, elitlerin bir protesto ve ayaklanma hareketini birlikte seçip finanse etmeleri üzücü değil mi? Polis vahşeti fikri, çoğu insanın kolayca geride kalabileceğini düşündüğüm bir şey … bu herkesi etkileyen bir mesele … bunun yerine, bu aptalca bölücü ve korkunç şekilde yürütülen protestolar / isyanlar alıyoruz sadece genel halkı kızdırmak mı? Şu anda çevremizde meydana gelen tüm zorbalığa karşı koyabilecek herhangi bir yerel veya tabandan gelen hareketi durdurmanın kolay bir yolu.

Son birkaç yıldaki anti vaxx saçmalığına yapılan büyük baskı, bu aşı ile ilgili herhangi bir soruyu veya meşru endişeleri herhangi bir ilgi kazanmadan önce susturmanın ve durdurmanın bir yolu …

Tüm bu saçmalıkları çoktan oynadılar, biz insanların yapabileceği hamleleri bulmuşlar ve herhangi bir şeyi başlamadan önce durdurmayı planlamışlar ya da buna karşı koymuşlar … cesaret kırıcı ve son derece üzücü.

Bunu durdurmanın bir yolu var mı? Yoksa bunu, başladıktan sonra durdurulamayacak kadar iyi mi planladılar? Biraz hayal kırıklığına uğradım ve moralim bozuk bu yüzden biraz tavsiye veya belki farklı bir görüşe ihtiyaç var … bana yardım et

“Şeylerin durumu” üzerine 13 yorum

1. Ordu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-09-2020 03:59:57

2. Van merkezden ben doruk. Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 25-09-2020 06:44:05

3. Aksaray merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, sağolun 07-10-2020 07:40:46

4. İzmir dan kimler var. Şeylerin durumu . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 181

5. Bu konu : ” Şeylerin durumu ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım , ahmet – 221

6. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım 19-10-2020 05:20:30

Yorum yapın