Blood Drip Ayakkabı Lil Nas X

Tüm tarih boyunca Yahudiliğe ve Hristiyanlığa atıflar olmuştur. Refah içinde olmak ve başarılı hayatlar yaşamak isteyenlerin Yahudilik ve Hıristiyanlığın sunduğu değerleri ve öğretileri takip edecekleri teması doğru ve sabit kaldı. Bununla birlikte, zamanla insanlar ruhlar ve insanlar üzerindeki gücü, insanların hayatlarını nasıl yaşayacaklarını belirleme gücünü keşfettiler. Hükümetler kuruldu ve semboller gerçek amaçlarını göstermeye başladılar ve bu, insanların özgür iradelerini geri almak, gerçek duygularınızı bastırmak ve size nasıl düşüneceğinizi ve nasıl hissedeceğinizi söylemekti. Pandemiler (kara ölüm, İspanyol gribi, ebola, koronavirüs vb.) Govt. İçinize korku salıyor ve özgür irade hakkınızı kullanırsanız öleceğinizi çünkü bir Pandemik sizi öldürecek. ABD’de bir pandemi olursa öleceğiniz düşüncesine Obamacare ekledi. Neden böyle düşünüyorum? Bill Gates, RN tıp alanındaki en büyük lobicilerden ve figürlerden biri olduğu için ve 4 yıl önce bir pandeminin ülkemizi sallayacağını ve insanların zayıf ve savunmasız olacağı endişeye ve belirsizliğe neden olacağını öne sürdü. bir konferansta Obamacare’e ve Obamacare’in toplumun gençleri yaşlılara göre önceliklendirmesine nasıl yardımcı olacağına değinerek konuştu. https://youtu.be/obRG-2jurz0 https://youtu.be/5ToWY_BYb00 https://youtu.be/CknlnoDxtFI sadece youtube “nüfusun azalmasıyla ilgili fatura kapıları” 2-12 yıllık bir pandemiden bahseden videolar olacak ve yayınladığım ilk youtube bağlantısı Covid’den hemen önceydi. Tesadüf ? Hayır, hiç de Bill Gates manipülatif değil, tüm durumu kontrol ediyor …. Aşı olmadan virüs salmazsınız. Her neyse, Kutsal merkezli bir düşünce sürecinden, gençliğimizin kışkırtıcı ve değiştirici müzik ve videoları (tik tok ve rap müziği) dinlediğini düşünerek manipülatif şeytani itaatkar bir koyuna geçtik, bu platformlardaki birçok insan “özgür” olduğunu ve yaptığını ifade ediyor. Sizi “mutlu” eden şeyler ama ot içmenin uyuşturucu kullanmanın ve aynı cinsiyetten evlilikler ve ilişkilerin iyi olduğunu düşünmeye sevk ederler. Ayrıca, arka planı veya geçmişi ne olursa olsun, beyaz erkek figürüne toplumdaki bir hedef koyuyorlar, düşündüklerini veya tasvir ettikleri yolları kabul etmeyen beyaz erkeği hedef alıyorlar. Karşı güçle yüz yüze gelmek, örgütlerin ve kültürlerin birisini tımar etmesine ve birini zorlamasına yardımcı olur, bu toplum genelinde yapılmıştır (KKK, Satanistler, Naziler, bazı dini gruplar).

Her neyse, olacaklar için sahneyi kurdum. En son haberlerde Lil nas x, en son albümü ve Şeytan’ı memnun etmek ve ona tapmaktan bahseden şarkıyla ilgili bir ayakkabı önerdi. Lil nas x, bir pentagram ve bir damla insan kanı ile bir ayakkabı bırakacağını söyledi ve son zamanlardaki bölünmeyle, erdemli ve kötüler arasında büyük bir ayrım görebileceğinizi söyledi. Pek çok ünlü bu sanatçıyı “isyankâr davranışlara ve özgürlüğe” katkıda bulunduğu için övüyor. Asi olmak ne zaman şeytani ya da yıkıcı olmaya dönüşür?

Author

8 Comments

1. Muş merkezden ben emin. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-03-2021 14:42:37

2. Osmaniye merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten gerçekten iyi, şukuladım 28-03-2021 22:14:52

3. Bu konu : ” Şeytan Tapanları ve Dalgaların Yükselişi başlıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 418

4. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

5. selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Antalya merkezden ben doruk. Selam paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-04-2021 14:07:22

7. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 17-04-2021 05:04:18

8. Bu konu : ” Şeytan Tapanları ve Dalgaların Yükselişi başlıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 392

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link