Şeytani NWO’ya Karşı Tek Gerçek Çözüm

NWO’nun arkasındaki satanistleri ifşa etmeyi sevdiğimizi kayda değer bulmuyor musunuz? Sembolizmleri, ritüelleri vb. Ama Tanrı’yı ​​ve dini ortaya çıkardığınızda, “ Noooo, hepsi insan yapımı, bu bir peri masalı !! ” diyen insanlara sahip olacaksınız. özellikle, bizi Şeytan’a ve onun aldatmacasına karşı uyaran ibretlik inançlar?

İslam Tanrı’nın Hakikatidir ve tek gerçek çözümdür ve nedenini açıklayacağım.

1. Tanrı ve Şeytan Hakkındaki Gerçek

İslam’a göre, göklerin ve yerin tek yaratıcısı olan tek gerçek Tanrı vardır. Yahveh, Baba, Allah. O Tanrı’dır. Erkek değil, kadın değil. Yaratılışındaki hiçbir şeye benzemez. Şimdi ilk insan yaratılmadan önce, Adem, cinler vardı. Cinler, insanlardan önce var olan türlerdir. Aslen ateşten yapılmışlar ve bizim gibi özgür iradeye sahipler. Şeytan onlardan biridir. O, meleklerle birlikte Tanrı’ya tapan salih bir cin idi. Yani … Tanrı Adem’i yarattığında, Şeytan’a alçakgönüllülükle Adem’e boyun eğmesini emretti. Şeytan, Adem’den üstün olduğunu söyleyerek reddetti çünkü Şeytan ateşten, Adem çamurdan yapıldı. Bu, Şeytan’ın isyanı başladığı zamandır. Kıskançlık ve kin için insana karşı bir savaştır. Şeytan, İnsan’la arkadaşlık ediyor ve ona rehberlik ediyormuş gibi davranır, ancak bu aldatmacadır. Şeytan bilir ki, Allah’tan yüz çeviren herkes onunla cehennemde son bulur. İnsanların ” Din çok fazla bölünmeye neden oluyor! Hangi tanrıya tapmalısın? ” Adem’den Muhammed’e kadar Tanrı’nın tüm peygamberleri (barış onlara) sadece tapınmayı öğretti 1. Satanistler O’ndan nefret ediyor. Aslında gerçeği tersine çevirdiler. Tanrı’nın, Adem ve Havva’nın ağaçtan rehberliğini reddetmek isteyen daha küçük bir tanrı olduğunu söylüyorlar. Ve Şeytan’ı bir tür kurtarıcı olarak görüyorlar, eğer isterseniz daha iyi Tanrı.

2. Özgür seçim

İnsanlar ve cinler dışında evrendeki her şey, kendi özgür seçimlerini yapmadan Tanrı’ya ibadet eder. Evet, her şeyi doğru okudunuz. Tüm mesele. En küçük böceklerden, hayvanlardan, güneş sistemimizdeki devasa gezegenlere ve ötesine. Her şeyin bir Tanrı bilinci vardır ve anlayamayacağımız bir şekilde ibadet eder. Bunun ana terimi panpsişizmdir. Ama bundan Kuran’da bahsedilmişti … İnsanlığa ve bizden önceki cinlere özgür seçim hakkı verildi. Öyleyse seninkiyle ne yapacaksın? Allah, hepimizi O’na ibadet etmek için yarattı ve biz de bunu, isteğimizden vazgeçerek ve O’nun İsteğini yerine getirerek yaparız. Bu iradenizi Allah’ın iradesine teslim etme eylemi, aslında “İslam” ın ne anlama geldiğidir. Kelime, Tanrı’nın İradesine ” teslim olma, teslim olma ” anlamına gelir. Bu, bize 1. günden beri dem’den Muhammed’e öğretilen tutarlı yoldur (barış onların üzerine olsun). Tanrı’nın farklı kutsal yazılarda ve farklı peygamberler aracılığıyla bildirdiği yasalarda küçük farklılıklar olabilir. Ama öz aynıdır. Satanistler kendilerini daha yüksek bir hayvan türü olarak görüyorlar. Aklınıza gelebilecek istek veya arzu ne olursa olsun, yapmak istediğiniz her şeyi yapın. Aleister Crowley’in öğrettiği gibi, “Ne istersen onu yap”. Bir çocuğa böyle hissettikleri için işkence ve tecavüz etmek istiyorlarsa, yapacaklar. Ve kötülüğün doğal bir şey olduğu haklı. Tartışacaklar: ” İnsan her zaman kötü olmuştur. Dünyadaki kötülüğe bakın, bu bizim doğamızın bir parçası ”. Bu özgür seçimle ilgili. İyilik yapmayı ve kötülük yapmayı seçebilirsiniz. Ama sonunda, Tanrı’nın gözünde sonuçlar olacaktır. Tanrı iyiyi iyiyle ödüllendirir ve kötü davranışlarda bulunanları cezalandırır. Yanılmayın, Tanrı ölmedi, akılsız da değil, olan her şeyi hesaba katıyor.

Bu noktada, bunu okuyan Hristiyanlara diyorum ki, İsa (barış onun üzerine olsun) da İslam’ı öğretti, O’nun kanunlarına uyarak (o zamanlar Yahudi Kanununu değiştirerek) Baba’nın İradesine boyun eğdi ve O gibi OLARAK O’nun rızasını aradı. olmanı istiyor. Ancak bundan sonra gerçek öğretileri Pauline Hıristiyanlığı tarafından çarpıtıldı, İsa çarmıha gerildi …

3. Sosyal Farkındalık Kişi, ilahi yargının olacağının farkına vardığında, olabileceği en iyi kişi olmaya çalışır. İyilik yapmak için bir teşvik var, çünkü Tanrı yaptığınız her iyilik için sizi ödüllendirecek, ama yine de kötülük yapmaktan caydırıcılık var. Çünkü Tanrı, yaptığınız kötülükler için sizi cezalandırabilir.

Bölüm Deprem / Zilzal Suresi 1. Yeryüzü (en üst düzeyde) çırpınmasıyla sallandığında, 2. Ve yeryüzü yüklerini (içeriden) attığında, 3. Ve insan ağlar (sıkıntılı): ‘Sorun ne? onu? ‘- 4. O gün müjdesini verecek: 5. Bunun için Rabbin ona ilham vermiş olacaktır. 6. O Gün, (yaptıkları) amelleri gösterilmek üzere, düzenlenmiş şirketlere girecekler. 7. Öyleyse, atom ağırlığını bir iyilik yapan kimse görsün! 8. Ve zerre kadar kötülük yapan herkes onu görecektir.

Irkçılık. Bunun defalarca tezahür ettiğini gördük. Futbol maçları sırasında bunu çok fark ettim. O heryerde. Bunu nasıl çözersiniz? Bilinçle. Tanrı’nın tenimizin rengine, soyumuza veya her neyse ona bakmadığını bilerek. Bunların hiçbiri Yargı Günü ile ilgili olmayacak. Önemli olan tek şey neye inandığınız ve ne yaptığınızdır. Hz.Muhammed (barış onun üzerine olsun), tüm insanlığın Adem ve Havva’dan olduğunu söyledi. Araplar, Arap olmayanlardan üstün değildir ve tersi de geçerlidir. Beyazlar siyahtan üstün değildir ve bunun tersi de geçerlidir. Önemli olan Tanrı bilincinizdir. Tanrıya.

4. Ekonomik Eşitlik Tanrı’dan Bir Kılavuz Olarak İslam, zenginliği bir toplumda eşit olarak dağıtmak için mekanizmalara sahiptir. Finansal çıkarları ortadan kaldırır, çünkü faizin yaptığı şey servete konsantre olmaktır. Zenginler paralarının üzerine oturup faizden yararlanabilirken, alt sınıflar köle haline getirilir. Mali menfaat yok, ama zenginler, bir dereceye kadar servetin altında servete sahip olanlar dışındaki herkes, düşük vergi ödüyor. Bu, her yıl tasarruf edilen gelirin yaklaşık% 2,5’i kadardır. İnanın bana, dünyanın en zengin on kişisi bu zekatı (düşük vergiyi) her yıl servetlerinden öderse, bir değişiklik olur. Ancak bu sadece zorunlu% 2,5 ile ilgili değil. Bu özgecil zihniyetle, dünya görüşüyle ​​ilgili. Geçici olarak bu yeryüzündeyiz ve bu hayatın tüm zenginliği ve zenginliği yargı gününde bize fayda sağlamayacak, ancak onu nasıl kullandığımızla ilgili olacak, İyilik için.

5. Uygun Etki Medyada döndüğünüz her yerde yolsuzluk vardır. Aslında uyuşturucu kullanımını romantikleştiren filmler, oyunlar, diziler var. Dürüst olmak gerekirse genel olarak suç. Breaking Bad, örneğin seri. Bu insanlara uyuşturucudan uzak durmaları için bir mesaj veriyor mu? Hayır, inanmamız gereken ilaçları kullanmak gerçekten harika. Banka soyguncuları, hırsızlar gibi davranan film yıldızlarınız var ve bakmamız gereken insanlar bunlar mı? Hepsi yolsuzluk ve bu sekülerleşmiş ortamda buna karşı koymak için ne var? Televizyonda gördüğünüz tek şey eğlence reklamları. Eğlence reklamları, eğlence reklamları. Ve asla durmaz.

İhtiyacımız olan şey doğru Yolu izlemektir ve Tanrı bizi terk etmedi. Ama bunu bize gösterdi. Tek yapmamız gereken kendimizi alçakgönüllü olmak ve O’nun Kılavuzunu takip etmek ve bunu O’ndan ilk isteyen benim.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. (Benimle entelektüel olarak etkileşime giremeyen zehirli ve beyinli nefret edenler uzak durabilir)

İSLAMİKA [Mega Documentary] https://www.youtube.com/watch?v=FRynF2Ikql4

“Şeytani NWO’ya Karşı Tek Gerçek Çözüm” üzerine 14 yorum

1. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:49:15

2. Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 30-08-2020 12:51:25

3. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 08:35:08

4. Afyon merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 09-09-2020 11:56:24

5. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-09-2020 14:46:19

6. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:00:10

7. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 07-10-2020 03:34:08

8. Siirt dan kimler var. Şeytani NWO’ya Karşı Tek Gerçek Çözüm . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 442

9. Aksaray dan kimler var. Şeytani NWO’ya Karşı Tek Gerçek Çözüm . Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 367

Yorum yapın