Kategoriler
Genel

Sezon 3.

Lütfen son birkaç aydaki tüm bu yeni zaman serisiyle diziyi izlediğim için beni utandırmayın; ancak Haziran 2019’da çıkan bu serinin 3. sezonu … ana hikaye çizgilerinden biri bir biyo-terör saldırısı, bir virüs, ölen kuşlar, insanların virüsü genetik olarak değiştiren, vb., tam bir Coronavirus şablonu.

Teorim, Netflix’e ve özellikle bu şova, gösteri için hayalet yazar olan CIA ile danıştı. Hepsi Amerikan algısını şekillendiriyor.

Bizi doldurdu ve duyarsızlaştırdı. En azından, bir şey aylar ve yıllar önce her türlü medyada ‘bunu öngördüğünü’ açıkça gösteriyor.

Bu yüzden benim teorim, “covid” in her yıl ortaya çıkan veya keşfedilen diğer yeni grip virüslerine benzemesidir – bunun dışında bu yıl, orantıdan kurtulmak ve sermayeleştirmek için kullanılan bir propaganda ve medya kampanyasıdır. yıllar içinde medyaya dikilmiş covid arsa korkuları.

Bioterror saldırısı olmak için yeni bir grip virüsü çıkarmak, Doğru olmasına bakılmaksızın aynı etkiye sahip olabilir.

50/50: Kötü niyetli niyet ve doğal oluşum + propaganda

“Sezon 3.” için 8 yanıt

Kayseri merkezden ben ziya. Selam paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 16:11:47

Elazığ merkezden ben doruk. Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-06-2020 04:38:48

Çanakkale merkezden ben ahmet. Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:12:00

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız vallaha iyi, sağolun 02-07-2020 03:27:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir