https://youtu.be/8vWg0EFmpAc

Burada Shaq’a Kenny Smith tarafından yüzüğü sorulur, “Bu benim mesleğimin yüzüğü, onun hakkında hiçbir şey bilmiyorsun” diyerek başlıyor ama beyaz adamın mason olup olmadığını sorduğunda ve sonra “gizli olan şey bu mu” diye sorduğunda dikkat edin. törenler ve gizli ritüeller” diyerek konuyu değiştirmeye çalışır. Bu, Free Masonry hakkında bu konudaki gönderilerin 2. bölümüdür, hepsini okumak için zamanınız yoksa, ilk gönderime göz atın, kalın harflerle okuyun.

30 Comments

1. Bu konu : ” Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken ” çok güzel. Merhaba siten inan ki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 85

2. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun

3. Denizli dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Merhaba siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 176

4. Manisa merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, sağolun 29-05-2021 20:39:41

5. Çorum dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım , gaye – 51

6. Nevşehir dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 16

7. Balıkesir dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 323

8. Sivas merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-06-2021 20:31:21

9. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Slm web siten inanki dikkat çekici, şukuladım 22-06-2021 00:10:15

10. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 22-06-2021 14:30:29

11. Bingöl merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler 23-06-2021 00:21:51

12. Hakkari dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Selamlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 491

13. Bu konu : ” Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 115

14. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım 10-07-2021 04:23:44

15. Bu konu : ” Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, tebrikler , – 46

16. Yalova merkezden ben ali. Slm web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 00:53:03

17. Afyon merkezden ben ahmet. Mrb web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 09:28:22

18. Bu konu : ” Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken ” çok güzel. Mrb web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 11

19. Aydın dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 179

20. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım 16-08-2021 21:30:32

21. Muş dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 186

22. Isparta dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 303

23. Kastamonu merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 31-08-2021 20:30:01

24. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 60

25. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-09-2021 15:39:19

26. Bu konu : ” Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 165

27. Yozgat dan kimler var. Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken . Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 116

28. Bu konu : ” Shaq Mason Yüzüğünü Gösterirken ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 109

Write A Comment