Reddit’in büyük bir hayranı değilim, bu yüzden şimdi burada aktif olmaya başladım ve r / komplonun bu kadar büyük ve açık olduğunu görünce şaşırdım. Ancak buradaki kısa zamanımda pek çok insanın diğer insanlara koyun dediğini gördüm ve nedenini anlıyorum, ama işte durma çağrım.

İnsanların büyük çoğunluğunun% 99.9’unun kötü olmadığını söylüyorum. COVID durumunda bile, insanların% 99,9’u her iki tarafı da gerçekten önemsiyor. Sadece bir taraf medyaya, kuruluşa, hayatları boyunca güvendikleri aynı insanlara hala güveniyor. Kendinizi ilk “uyandığınızda”, bildiğiniz her şeyin bir yalan olduğu hissini hayal edin. Birkaç yıldır “komplo twitter” da olmak, bu duyguyu en az 8 kat fazla yaşadım.

Sahip olduğunuz şey, manipüle edilmiş ve yararlanmış (her iki tarafta) büyük insan gruplarıdır. “ARAŞTIRMANIZI YAPIN” diye bağırırsınız ve “eleştirel beğeni toplayan” veya “itibarlı” bir bilim insanı veya kurumdan okudukları ortaya çıkar (her iki alıntı da satın alınan ve ödenen koddur).

Bizi manipüle eden bu insanlar çok iyi, bunu Buz Devri’nden beri yapıyorlar. Ülkeyi basit bir kumaş parçasına böldüler. Dostunuza (tanıştığınız insanların çoğu insan olacak) biraz saygı gösterin, sonunda hepimiz gerçeği öğreneceğiz.

İkinci gönderim, en bilgilendirici değil, ancak bu hesap bombalanmadan çok daha fazla katkıda bulunmayı umuyorum

Düzenleme 1: Sanırım bu bir [Meta] iş parçacığı ama diğerlerinden daha fazla araştırma yapan, daha çok “Uyanmış” olan herkese bir çağrı. İnsanların (başka birinden öğrendikleri) “bilgilerini” bir ego gezisi olarak kullandıklarını ve tüm amaç gerçeği yaymak olduğunu gördüm.

Author

40 Comments

1. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

2. Niğde dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , banu – 83

3. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun 06-12-2020 14:04:13

4. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 389

5. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 256

6. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 10-12-2020 20:03:02

7. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 295

8. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:39:06

9. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , gaye – 211

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 354

12. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 29-12-2020 11:40:34

13. Karabük merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 01-01-2021 03:44:27

14. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 354

15. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , doruk – 391

16. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 182

17. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 15-01-2021 14:29:15

18. Kars dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 233

19. Ağrı dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 414

20. Edirne dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun , Emine – 333

21. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 78

22. Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

24. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Aydın dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 292

26. Afyon dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 206

27. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, saolun , memo – 425

28. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Slm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 410

29. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, sağolun 14-03-2021 04:39:24

30. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun

31. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten hoşuma gitti, sağolun , doruk – 169

32. Artvin dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, saolun , ali – 78

33. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, şukuladım , elif yılmaz – 433

34. Yozgat dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Selam herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 350

35. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 207

36. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, saolun

37. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , hatice – 324

38. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 227

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link