Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK

Reddit’in büyük bir hayranı değilim, bu yüzden şimdi burada aktif olmaya başladım ve r / komplonun bu kadar büyük ve açık olduğunu görünce şaşırdım. Ancak buradaki kısa zamanımda pek çok insanın diğer insanlara koyun dediğini gördüm ve nedenini anlıyorum, ama işte durma çağrım.

İnsanların büyük çoğunluğunun% 99.9’unun kötü olmadığını söylüyorum. COVID durumunda bile, insanların% 99,9’u her iki tarafı da gerçekten önemsiyor. Sadece bir taraf medyaya, kuruluşa, hayatları boyunca güvendikleri aynı insanlara hala güveniyor. Kendinizi ilk “uyandığınızda”, bildiğiniz her şeyin bir yalan olduğu hissini hayal edin. Birkaç yıldır “komplo twitter” da olmak, bu duyguyu en az 8 kat fazla yaşadım.

Sahip olduğunuz şey, manipüle edilmiş ve yararlanmış (her iki tarafta) büyük insan gruplarıdır. “ARAŞTIRMANIZI YAPIN” diye bağırırsınız ve “eleştirel beğeni toplayan” veya “itibarlı” bir bilim insanı veya kurumdan okudukları ortaya çıkar (her iki alıntı da satın alınan ve ödenen koddur).

Bizi manipüle eden bu insanlar çok iyi, bunu Buz Devri’nden beri yapıyorlar. Ülkeyi basit bir kumaş parçasına böldüler. Dostunuza (tanıştığınız insanların çoğu insan olacak) biraz saygı gösterin, sonunda hepimiz gerçeği öğreneceğiz.

İkinci gönderim, en bilgilendirici değil, ancak bu hesap bombalanmadan çok daha fazla katkıda bulunmayı umuyorum

Düzenleme 1: Sanırım bu bir [Meta] iş parçacığı ama diğerlerinden daha fazla araştırma yapan, daha çok “Uyanmış” olan herkese bir çağrı. İnsanların (başka birinden öğrendikleri) “bilgilerini” bir ego gezisi olarak kullandıklarını ve tüm amaç gerçeği yaymak olduğunu gördüm.

“Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK” üzerine 25 yorum

1. Niğde dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , banu – 83

2. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 389

3. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 256

4. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 10-12-2020 20:03:02

5. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 295

6. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , gaye – 211

7. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 354

8. Karabük merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 01-01-2021 03:44:27

9. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 354

10. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , doruk – 391

11. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 182

12. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 15-01-2021 14:29:15

13. Kars dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 233

14. Ağrı dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 414

15. Edirne dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun , Emine – 333

16. Bu konu : ” Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 78

17. Aydın dan kimler var. Sheep X’i neden anlamıyor? ÇOK AÇIK . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 292

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link