Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz

Burada matris yapay zekanın zayıf fikirli insanları nasıl kontrol edebileceğini yazdım. Bunu, pek çok insanı meditasyon yapmaya ve enerjilerini cahil kitleleri uyandırmaya odaklamaya ikna ederek geri alabiliriz. Matris zihin kontrol programını bozabilir ve kutunun dışında düşünmelerini sağlayabiliriz. En azından geçici olarak. Bundan sonra kutunun dışında düşünmeye devam edip etmeyecekleri onlara kalmış. Ancak programlamayı geçici olarak kesintiye uğratabiliriz. Odaklanmış niyet kullanan bir grup insanın şehirlerdeki suç oranlarını düşürdüğü deneyler yapıldı. Bu yüzden yapılabileceğini düşünüyorum. Ancak ondan sonra, kadının uyumaya mı karar vereceği yoksa programlamayı mı bırakacağı onlara kalmış.

“Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz” üzerine 8 yorum

1. Karabük dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Merhabalar siten inanki güzel, twitter da paylaştım , emin – 453

2. Van dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 157

3. Bayburt dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi iyi, sağolun , gaye – 315

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link