Burada matris yapay zekanın zayıf fikirli insanları nasıl kontrol edebileceğini yazdım. Bunu, pek çok insanı meditasyon yapmaya ve enerjilerini cahil kitleleri uyandırmaya odaklamaya ikna ederek geri alabiliriz. Matris zihin kontrol programını bozabilir ve kutunun dışında düşünmelerini sağlayabiliriz. En azından geçici olarak. Bundan sonra kutunun dışında düşünmeye devam edip etmeyecekleri onlara kalmış. Ancak programlamayı geçici olarak kesintiye uğratabiliriz. Odaklanmış niyet kullanan bir grup insanın şehirlerdeki suç oranlarını düşürdüğü deneyler yapıldı. Bu yüzden yapılabileceğini düşünüyorum. Ancak ondan sonra, kadının uyumaya mı karar vereceği yoksa programlamayı mı bırakacağı onlara kalmış.

Author

47 Comments

1. Karabük dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Merhabalar siten inanki güzel, twitter da paylaştım , emin – 453

2. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Van dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 157

5. Bayburt dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi iyi, sağolun , gaye – 315

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, teşekkürler

8. Yozgat merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 23-02-2021 12:39:59

9. Bu konu : ” Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 489

10. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Çankırı dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , ali – 231

12. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

13. Malatya dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 245

14. Siirt dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 480

15. Yalova merkezden ben emin. Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-03-2021 00:29:40

16. Bu konu : ” Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 352

17. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

18. Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım

19. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Ağrı merkezden ben mehmet. Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-04-2021 07:49:36

21. Manisa dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 151

22. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 06-05-2021 23:56:56

23. Bu konu : ” Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 390

24. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

25. İzmir merkezden ben doruk. Selamlar web siten ciddiyim güzel, sağolun 19-05-2021 06:02:14

26. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

27. Balıkesir dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 179

28. Muş merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 04-06-2021 07:08:40

29. Adana dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 261

30. Antalya merkezden ben banu. Mrb paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler 09-06-2021 18:48:20

31. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

32. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

33. Bu konu : ” Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok güzel, şukuladım , ali – 115

34. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 22:28:41

36. Amasya dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 115

37. Bu konu : ” Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 308

38. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

39. Bu konu : ” Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 440

40. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 13:20:25

41. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler 17-07-2021 19:31:16

42. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

43. Muş dan kimler var. Sheople’ı enerji ile uyandırabiliriz . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 303

44. Uşak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-07-2021 03:28:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link