https://images.app.goo.gl/7Bd2FGYDJYorZAVs7

Peki kim siyah hap ister? Eğer gerçek bir komplo teorisyeniyseniz ve bu denizaltının uzun süredir üyesiyseniz, lütfen benden siyah hap istemeyin, size kırmızı ya da daha iyisi beyazını vereceğim. Eğer bir shill iseniz, o zaman sadece fikrinizi değiştirmenizi ve kırmızı veya beyaz bir hap istemenizi tavsiye ederim.

Bu tartışmanın amacı için benim “şill” tanımım: HERHANGİ BİR konuda MSM ile aynı fikirdesiniz. “Vaxx karşıtlarını, Trump destekçilerini, Nazileri, maske takanları veya folyo şapka takanları” ne kadar çılgın, kötü ve yanlış olduklarını taciz etmek/öğretmek için buradasınız. Ya da buraya gelip bir pislik olmak için para alan gerçek bir serserisin. Bu sorulardan herhangi birine evet cevabı verirseniz, size cehennemden gelen kara bir hap DM’den büyük bir zevk duyacağım. Yukarıdakilerin hepsine “hayır” diyorsanız, hazır olmadıkça benden siyah hap istemeyin, bu bok hoş değil ve ya sizi korkutacak ya da kalbini kıracak.

Yani bu kara hap bedava ve gerçek komplo teorisyenleri onu çoktan yuttu ve onunla başa çıkmayı öğrendi. Aynı zamanda, bir insan olarak ne kadar dengesiz olduğunuzu ve Stockholm Sendromunun ne kadar kötü olduğunu gösteren mükemmel bir barometredir. TBH Aslında sana bir iyilik yapıyorum, işte başlıyoruz:

Kara Hap No.1: POTUS bunak, yozlaşmış bir pedo. FBI, oğlunun en ağır ve mide bulandırıcı suçların kanıtlarını taşıyan dizüstü bilgisayarına sahipti, ancak onlar, büyük teknoloji ve MSM, kendi yozlaşmış çıkarlarına hizmet etmek için onu örtbas ettiler. Bu ifadeye katılmıyorsanız, o zaman bana “katılmıyorum” diyerek ulaşın ve size cehennemden gelen kara bir hapı DM’den göndermek benim için bir zevk olacaktır. Eğer ifadeye katılıyorsanız, sadece “kabul ediyorum” deyin, size harika kırmızı veya beyaz hap göndereceğim.

Oh, “katılmıyorum” dersen ve seni görmezden gelirsem, engellenirsin ve benim evrenimde değilsin, bu yüzden sadece konularıma musallat olmayı bırak ve bir hayat bul

39 Comments

1. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkat çekici, sağolun , banu – 61

2. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 17

3. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 238

4. Malatya dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, tebrikler , doruk – 459

5. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

6. Bolu merkezden ben emin. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 14:12:14

7. Mardin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 05-07-2021 09:16:19

8. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , banu – 397

9. Hakkari dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 351

10. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 240

11. Antalya dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 71

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 331

13. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 07-07-2021 22:12:09

14. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, sağolun

15. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Kilis dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ali – 143

17. Batman dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 383

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 324

20. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selam web siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 65

21. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 419

22. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , doruk – 336

24. Niğde dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 231

25. Muğla dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 398

26. Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

27. Tekirdağ dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 150

28. Osmaniye dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Selam sayfanız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 13

29. İzmir dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 298

30. Ağrı dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 455

31. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 193

32. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Slm web siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 207

33. Tunceli dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 361

34. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, tebrikler , doruk – 402

35. Bu konu : ” Shills için ücretsiz Siyah haplar ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha mükemmel, teşekkürler , memo – 428

36. Mrb sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

37. Bartın dan kimler var. Shills için ücretsiz Siyah haplar . selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 403

Write A Comment