Bu yorum için r / japonya’da 38 olumsuz oy. Botlar, titreme, kalpsiz koyunlar veya üçü.

Ekim ayında geçen yıla göre 600 ek intihar. Bunun başlangıcından bu yana Japonya’da resmi olarak 2.029 koronavirüsten öldü.

İntihar, Ekim ayında bu ‘virüsün’ 10 ayından daha fazla Japon’un hayatına mal oldu

Tokyo – Çok daha fazla Japon insanı intihardan ölüyor, bu muhtemelen pandeminin ekonomik ve sosyal yansımalarıyla daha da kötüleşiyor, sözde “yeni” koronavirüs hastalığından çok. Japonya, koronavirüs salgınını birçok ülkeden çok daha iyi yönetirken, ölümleri ülke çapında 2.000’in altında tutarken, Ulusal Polis Teşkilatı’nın geçici istatistikleri gösteriyor intiharlar Ekim’de 2.153’e yükseldi tek başına, artışın dördüncü ayını işaret ediyor.

Bugüne kadar, 17.000’den fazla insan bu yıl kendi canına kıydı Japonyada.

Ekimde kendi kendine ölümler her yıl 600 arttıkadın intiharları ile toplamın yaklaşık üçte biri,% 80’in üzerinde artış gösterdi.

https://www.cbsnews.com/news/japan-suicide-coronavirus-more-japanese-suicides-in-october-than-total-covid-deaths/#app

Author

56 Comments

1. Çorum dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selamın aleyküm siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , ziya – 113

2. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 118

3. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

4. Diyarbakır dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selam herkese sayfan inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , – 436

5. Sivas dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , memo – 195

6. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 440

8. Şanlıurfa dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Merhaba web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Emine – 420

9. Kilis dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 481

10. Yozgat dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 197

11. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, tebrikler

12. Bolu merkezden ben memo. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım 29-12-2020 21:00:29

13. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, teşekkürler

14. Bayburt dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun , Hasan – 391

15. Samsun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, sağolun 07-01-2021 07:46:13

16. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

17. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Iğdır dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , – 103

19. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla iyi, face de paylaştım , doruk – 157

20. Gaziantep merkezden ben . Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 05:13:33

21. Mersin dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 433

22. Sivas dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 382

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

24. Selam web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, tebrikler

27. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 226

28. Düzce merkezden ben ziya. Selam web siten cidden hayran edici, sağolun 25-02-2021 15:52:57

29. elif yılmaz Reply

Selam web siten yeminle çok güzel, teşekkürler

30. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 316

31. Van dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 350

32. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 19-03-2021 11:49:33

33. Çorum dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 493

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 465

35. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

36. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım 13-04-2021 13:28:53

37. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, saolun

38. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 401

39. Eskişehir merkezden ben memo. Slm sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 02-05-2021 00:30:43

40. Kırklareli dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Selamlar web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , hatice – 128

41. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-05-2021 21:47:20

42. Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

43. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 464

44. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

45. Niğde merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 21-05-2021 16:12:57

46. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, saolun 24-05-2021 02:26:05

47. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa yeminle mükemmel, sağolun 25-05-2021 17:06:10

48. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 28-05-2021 18:49:06

49. Kırıkkale dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 246

50. Sinop dan kimler var. Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor . Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 40

51. Şırnak merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun 16-06-2021 10:40:08

52. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-06-2021 21:32:00

53. Bu konu : ” Shills küçük kasaba alt bölgelerine giriyor ve insanları koronavirüs konusunda korkutuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 476

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link