Shills profillerinin belirlenmesi (ajanlar)

Gördüğünüz gibi, bu alt TBTP’nin (Yahudi seçkinleri) çeşitli ajanları tarafından bozulmuştur.
Kendilerini sağ veya sol olarak kamufle ederler, ancak onlar için hangi tarafı seçerseniz seçin, sadece kendi oyunlarını oynamanızı isterler.
ÇKP, aşıdaki mikroçip diyerek kendilerini alternatif sağ olarak tanımlayanların orta batıdan cahil olduklarını hayal edersiniz, ancak bu adamlar tüm gün video oyunları oynayan aynı gençler ve yetişkinler
15 ila 35 yaş arası gençler ve yetişkinler, ayrıcalıklı bir hayatları, orta sınıfları veya zengin sınıfları var, elbette hepsi Yahudi ve kaos, nefret, yanlış bilgi ve cehalet yaratmak için kitlelere sızıyorlar. bu, sistemin bir parçası oldukları için, ailesi büyük şirketlerde çalışıyor, şu Joe Rogan’a bakın, sence oyunlardaki diğer youtuber’lardan farklı mı? bu, ajanların nefret, kaos, dezenformasyon ve cehalet yaratmak için yaptığı bir tiyatro

… 7DesertSand tarafından gönderildi
[comments]

“Shills profillerinin belirlenmesi (ajanlar)” üzerine 9 yorum

1. Sinop merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler 04-10-2020 02:28:47

2. Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 04-10-2020 06:11:10

3. Giresun merkezden ben ahmet. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 06:22:33

4. Bu konu : ” Shills profillerinin belirlenmesi (ajanlar) ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 248

Yorum yapın