Kategoriler
Genel

Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey

https://www.bitchute.com/video/sHrpUplJPTUE/

PLEASE PLEASE PLEASE watch this. All of it. It ties everything together. Share it so it doesn’t get deleted. The world NEEDS to know. from conspiracy

YouTube Deletes Video ‘Plandemic’ with Dr. Mikovits Accusing Dr. Fauci of Corruption and Suppression – Not Approved by Thought Police. from conspiracy

Covid-19 hidden agenda, very interesting! Has been deleted multiple times. from conspiracy

https://support.google.com/youtube/thread/44873912?hl=en

Judy Mikovits’in yer aldığı “Plandemik Film” ile ilgili her şeyi “mahvetmeye” çalışan inanılmaz bir şilin akısı var; sadece Reddit’te değil, her etkili sosyal platformda, hatta 4 kanalda bile. Zaten gerçeği gösteren COVID-19 ile ilgili tüm videolara tam kuvvet sansür uyguladıklarını gördük, ancak bu farklı çünkü büyük bir ters eğik çizgi oluşturdu. Komplolar hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar bile bu videoyu izliyor olsa da, bunun büyük bir etkisi var.

Şimdi YouTube, videonun neden yanlış olduğu, Big Pharma Whore Doktorlarının videoya tepkisi, Dr. Mikovits bir şarlatan, bilim bu iddiaları reddetti, çalışmalarında dolandırıcılık yaptı, vb. Bir süre Mikovits ve onun dürüstlüğü, iyi niyetleri ve yoğun bilgisinden kesinlikle eminim. Bu yüzden ciddi bir sistematik şilin girişimi olduğundan kesinlikle eminim çünkü söyledikleri her şey basit gerçekler tarafından kolayca çürütülebilecek sahte bilgiler. Şilin iddialarından farklı olarak, gerçeği söylemek için karı yoktur. Aslında, tam tersi. Bunun için çok fedakarlık yaptı ve kelimenin tam anlamıyla ortak halka gerçekleri anlatmak için hayatını tehlikeye attı. Ama şimdi, internetteki bazı düşük yaşamlı pislikler onu birkaç dimes için iftira ediyor. Kendi görevlerini çemberliyorlar ve acınası dezenfeksiyon girişimlerini desteklemek için botlar kullanıyorlar. Onların hileleri için düşme.

“Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey” için 16 yanıt

Mersin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 18:23:19

Tekirdağ merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:10:48

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım 14-05-2020 11:23:39

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 11:23:44

Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:23:49

Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:23:54

Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım 21-05-2020 19:28:24

Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-05-2020 00:49:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir