https://www.bitchute.com/video/sHrpUplJPTUE/

PLEASE PLEASE PLEASE watch this. All of it. It ties everything together. Share it so it doesn’t get deleted. The world NEEDS to know. from conspiracy

YouTube Deletes Video ‘Plandemic’ with Dr. Mikovits Accusing Dr. Fauci of Corruption and Suppression – Not Approved by Thought Police. from conspiracy

Covid-19 hidden agenda, very interesting! Has been deleted multiple times. from conspiracy

https://support.google.com/youtube/thread/44873912?hl=en

Judy Mikovits’in yer aldığı “Plandemik Film” ile ilgili her şeyi “mahvetmeye” çalışan inanılmaz bir şilin akısı var; sadece Reddit’te değil, her etkili sosyal platformda, hatta 4 kanalda bile. Zaten gerçeği gösteren COVID-19 ile ilgili tüm videolara tam kuvvet sansür uyguladıklarını gördük, ancak bu farklı çünkü büyük bir ters eğik çizgi oluşturdu. Komplolar hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar bile bu videoyu izliyor olsa da, bunun büyük bir etkisi var.

Şimdi YouTube, videonun neden yanlış olduğu, Big Pharma Whore Doktorlarının videoya tepkisi, Dr. Mikovits bir şarlatan, bilim bu iddiaları reddetti, çalışmalarında dolandırıcılık yaptı, vb. Bir süre Mikovits ve onun dürüstlüğü, iyi niyetleri ve yoğun bilgisinden kesinlikle eminim. Bu yüzden ciddi bir sistematik şilin girişimi olduğundan kesinlikle eminim çünkü söyledikleri her şey basit gerçekler tarafından kolayca çürütülebilecek sahte bilgiler. Şilin iddialarından farklı olarak, gerçeği söylemek için karı yoktur. Aslında, tam tersi. Bunun için çok fedakarlık yaptı ve kelimenin tam anlamıyla ortak halka gerçekleri anlatmak için hayatını tehlikeye attı. Ama şimdi, internetteki bazı düşük yaşamlı pislikler onu birkaç dimes için iftira ediyor. Kendi görevlerini çemberliyorlar ve acınası dezenfeksiyon girişimlerini desteklemek için botlar kullanıyorlar. Onların hileleri için düşme.

Author

102 Comments

1. Selam sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

4. Mersin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 18:23:19

5. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten inan ki çok güzel, teşekkürler

6. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:10:48

7. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım 14-05-2020 11:23:39

9. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 11:23:44

10. Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:23:49

11. Tokat merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:23:54

12. Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım 21-05-2020 19:28:24

14. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-05-2020 00:49:30

15. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Hakkari merkezden ben ziya. Slm sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-05-2020 21:08:45

17. Kırıkkale merkezden ben gaye. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-06-2020 12:27:42

18. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Ankara merkezden ben ali. Slm sayfa cidden iyi, saolun 28-06-2020 20:55:59

20. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-07-2020 16:18:24

22. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

23. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam sayfan vallaha iyi, şukuladım 11-07-2020 23:02:40

24. Selamlar sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım

25. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

26. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

27. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

28. Selamın aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

29. Trabzon merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2020 09:12:55

30. Çorum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-07-2020 11:10:50

31. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

32. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-08-2020 19:05:14

33. Erzurum merkezden ben Emine. Selam paylaşımın vallaha çok iyi, teşekkürler 05-08-2020 19:35:29

34. Denizli merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 09-08-2020 21:42:29

35. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

36. Selam herkese sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım

37. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

38. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 23:51:53

39. Muğla merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 28-08-2020 17:12:38

40. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, saolun

41. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

42. Bitlis merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 14:17:04

43. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun

44. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

45. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 11-10-2020 22:38:01

46. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, saolun , Gürbüz – 62

47. Adıyaman dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 42

48. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 198

49. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , – 111

50. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, saolun , – 276

51. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

52. Gaziantep dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 450

53. Bilecik dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 164

54. Yozgat dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Slm sayfanız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 354

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 453

56. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 453

57. Kocaeli dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım , Emine – 353

58. Giresun dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Merhaba herkese web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , doruk – 436

59. Karaman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:24:10

60. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, saolun , doruk – 370

61. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz harbiden güzel, şukuladım 15-12-2020 22:59:54

62. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-12-2020 19:59:20

63. Slm sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

64. Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

65. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

66. Kocaeli dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Selam siteniz inanki hayran edici, sağolun , Aylin – 438

67. Amasya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 26-01-2021 02:09:44

68. Mersin merkezden ben ziya. Merhaba web siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 26-01-2021 23:49:27

69. Isparta merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 09-02-2021 15:05:43

70. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun

71. Balıkesir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 20-02-2021 14:23:20

72. Sivas dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 92

73. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 444

74. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, şukuladım

75. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

76. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

77. Yalova dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . selam arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 124

78. Düzce dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, saolun , hatice – 413

79. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Merhabalar siten valla mükemmel, sağolun , Emine – 69

80. Malatya merkezden ben doruk. Merhaba web siten harbiden hayran edici, sağolun 16-04-2021 18:37:15

81. Sivas dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, şukuladım , ali – 423

82. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Merhabalar siten inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 464

83. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, tebrikler

84. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , banu – 401

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 230

86. Ordu merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 24-05-2021 19:39:08

87. Ordu dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Selam sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 184

88. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Emine – 230

89. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 227

90. Bu konu : ” Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 369

91. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

92. Samsun dan kimler var. Shills Tam Güçleniyor Dr. Judy Mikovits’in Plandemi Filmi Hakkında Her Şey . Merhaba paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 473

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link