Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor

Son siber saldırı Fortune 500 şirketlerinden telekomlara, Beyaz Saray’dan havaalanlarına ve tüm ordumuza kadar her şeye sızdı. Tüm altyapımız bir düşman tarafından gözetim altındaydı. Muhtemelen Trump’ın tüm kabinesi 7/24 gözetim altındaydı.

Mart ayından beri her şeye arka kapıları vardı. Bunu her kim yaptıysa, temelde tüm ülkemizde Tanrı modunu kullanıyordu. Saldırının tüm boyutlarını bize söylemiyoruz. Felaketti. Seçimle ilgili hile, yapbozun sadece küçük bir parçasıydı.

Siber saldırı halen devam ediyor.

Bunu her kim yaptıysa, gerçek bir savaş eylemiydi. Bu, ülkemize yönelik en büyük modern saldırılardan biri olarak tarihe geçebilir. 🤔

SolarWinds’ın 300.000’den fazla müşterisi var: -425+ ABD Fortune 500’den – tüm ilk on ABD telekomünikasyon şirketi – ABD ordusunun tüm beş şubesi – tüm ilk beş ABD muhasebe şirketi – Pentagon – Devlet Departmanı – Ulusal Güvenlik Ajansı – Adalet Bakanlığı – Beyaz Saray

https://krebsonsecurity.com/2020/12/us-treasury-commerce-depts-hacked-through-solarwinds-compromise/

“Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor” üzerine 18 yorum

1. Bitlis merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-12-2020 09:04:48

2. Bu konu : ” Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, saolun , emin – 8

3. Bu konu : ” Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 23

4. Iğdır merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-12-2020 14:47:16

5. Trabzon dan kimler var. Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor . Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 312

6. Bu konu : ” Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , banu – 85

7. Niğde merkezden ben hatice. Selam siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 30-01-2021 00:11:41

8. Bu konu : ” Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok güzel, saolun , gaye – 189

9. Bursa dan kimler var. Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor . Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 7

10. Bu konu : ” Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki güzel, teşekkürler , mehmet – 301

11. Çankırı dan kimler var. Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 85

12. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 25-02-2021 15:44:33

13. Bu konu : ” Siber saldırı, söylediklerinden daha kötü ve hala devam ediyor … Mart ayından bu yana tüm Amerikalıların altyapısına sızılıyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun , gaye – 484

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link