Tüm covid aşıları kısırlığa neden olur ve önümüzdeki yıllarda kısırlığı iklim değişikliğine bağlarlar. Bu yüzden, CNN’in, iklim değişikliğine odaklanacaklarını söyleyerek fasulyeleri döken palyaço. Aşırı nüfusa karşı kolay çözüm. İtirazlar mı?

gönderen … La-Freniere
[comments]

15 Comments

1. Aydın merkezden ben Emine. Selam paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 16:49:56

2. Elazığ merkezden ben . Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-04-2021 17:02:03

3. Yalova dan kimler var. Sıcak Çekme . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 428

4. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Sıcak Çekme ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 407

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun

7. Kocaeli dan kimler var. Sıcak Çekme . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 95

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım

9. Çanakkale dan kimler var. Sıcak Çekme . Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , memo – 19

10. Bu konu : ” Sıcak Çekme ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , – 379

11. Karaman merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-05-2021 04:02:41

12. Bu konu : ” Sıcak Çekme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 499

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link