Gittikçe ısınıyor, siz biliyorsunuz, ONLAR biliyor, biz biliyoruz. her yıl oluyor Sıcak bu bilimi anlamanı kim istemiyor? Onlar

Onlar kim? Politikacılarımızı uyuşturucu gibi alıp satan şirket elitleri, YAPTIKLARININ hiçbir zararı olmadığı şeklindeki yozlaşmış anlatıyı zorlamak için.

Onlar sizin cehaletinizden kazanç sağlayanlar, asla cahil olmanıza izin vermeyenler, ONLARIN çevreyi mahvetmekle ve bu gezegeni mahvetmekle sizi nasıl mahvettiğini anlamanızı istemiyorlar.

Onlar başka bir yat alabilsinler diye GEZEGENİMİZİ yok ediyorlar, başka bir ada elde edebiliyorlar, ondan onların çıkardığı şey bu.

Bundan ne elde ederiz? Ani yükselen küresel sıcaklıklar, kitlesel yok oluş, felaket olaylarında artış vb.

BLAME KİMDİR?

Sana bu yalanları imal edip satan onlar

ONLAR söylediklerinin sahtekâr olduğunu biliyorlar ama yine de söylüyorlar ve insanlar onu yer. Hepsi aynı çıkarlara sahip

Ama BİZ farklı bir ortak ilgi alanımız var, bu gezegeni önemsiyoruz.

Author

33 Comments

1. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 18-11-2020 19:15:57

2. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 19

3. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 211

4. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 76

5. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 315

6. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

7. Gümüşhane dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım , ahmet – 194

8. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım

9. selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. Slm sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 22

11. Sakarya dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 232

12. Kilis merkezden ben hatice. Slm paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım 30-12-2020 20:19:33

13. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler

14. Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım

15. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Gümüşhane dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 126

17. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, sağolun , – 424

19. Manisa dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . Selamlar sayfa yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 437

20. Bu konu : ” Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla iyi, sağolun , emin – 126

21. Niğde dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 50

22. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inan ki iyi, sağolun 23-01-2021 07:28:19

23. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Selam sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 292

26. İzmir dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . Selamın aleyküm web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 288

27. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım

28. Burdur merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 18:24:07

29. Yalova merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-03-2021 13:57:25

30. Eskişehir dan kimler var. Sıcaklaşıyor, SİZ biliyorsunuz, ONLAR biliyor, BİZ biliyoruz. . Slm paylaşım cidden güzel, sağolun , Hasan – 96

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link