tamam işte benim “çılgın” komplo teorim.

1. Hükümetimizin yozlaşmış ve sosyopatik olduğunu zaten biliyoruz. Irak’taki kitle imha silahları hakkında yalan söylediler. Yalan olduğu ortaya çıkan kitle imha silahları olduğunu söyleyen meşru kaynaklar olduğunu bildirmek için MSM ile komplo kurdular.

2. Kuruluşun “ayaklanma” yı, çoğunlukla muhafazakarlara ve muhtemelen ilericilere karşı başka bir Vatanseverlik Yasası yapmak için kullandığını biliyoruz.

3. Sicknick’in ölümü olmadan, “ayaklanma” sırasında polis tarafından vurulan silahsız bir kadın dışında ölüm olmazdı. İşte Sicknick videosuyla ilgili sorunum

Polis memuru yangın söndürücü tarafından vurulduktan sonra nedense kesiliyor. Yangın söndürücünün çarptığı adamın Sicknick olduğuna veya yaralandığına dair hiçbir kanıt yok.

Adam, yangın söndürücüyü uzaktan fırlattı ve isabet alan kişi dümenine takıldı. Bu bir insanı öldürmek için yeterli görünmüyor. Bir kişinin vurulduktan birkaç saat sonra ölmesi duyulmamış bir şey olmasa da, Sicknick’in başına geldiğine dair bir kanıt yoktur. Tek bildiğimiz, ofisine geri dönüp orada öldüğü. Sonra, alışılmadık bir başka Başkent polis memurunun intiharı var. Kimse Başkent polisini suçlamıyor, bu yüzden görmemesi gereken bir şey görüp görmediğini merak ediyorum. Otopsi raporunu kimse görmedi. Sicknick’in isyancılar tarafından öldürüldüğünün tek kanıtı, ona yangın söndürücü fırlatan bir adamın videosudur.

Medya bunun “silahlı bir ayaklanma” olduğu konusunda ısrar ediyor, ancak söndürücü olmadan kimsenin silahı yok. Sicknick videosunun Irak’taki yeni kitle imha silahları olduğuna inanıyorum. Artık medyaya veya hükümete güvenmiyorum. Pressley’in birisinin ofisindeki panik düğmelerini yok ettiğini iddia etmesi de tuhaf ama FBI, Başkent binasında her yerde güvenlik kameraları olmasına rağmen bunu yapan kişiyi yakalayamıyor. Ve sonra, neden Antifa’daki bir kişinin, özellikle Proud Boys oradayken daha önce hiç gerçekleşmemiş bir Trump protestosuna gelmediği sorusu var. 1 / 6’ya gitmemeleri konusunda onları kim uyardı? Bu kişi şiddet olacağını nasıl bildi? Antifa’nın suçlanmasını istemediler, bu yüzden uzak durmaları söylendi. Bunların hiçbirine güvenmiyorum.

Author

20 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? . Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 324

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 497

3. Amasya merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım valla çok güzel, şukuladım 15-01-2021 14:52:34

4. Uşak merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanki güzel, teşekkürler 22-01-2021 00:57:17

5. Muğla dan kimler var. Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? . Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, saolun , gaye – 51

6. Düzce dan kimler var. Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? . Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 223

7. Isparta merkezden ben emin. Slm paylaşımın inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 19:33:32

8. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

9. Bu konu : ” Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 264

10. elif yılmaz Reply

Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , ali – 425

12. Bu konu : ” Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , hatice – 98

13. selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, tebrikler

14. Uşak merkezden ben ali. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-03-2021 02:43:25

15. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 147

17. Yalova dan kimler var. Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? . Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 370

18. Bu konu : ” Sicknick videosu Irak’taki kitle imha silahlarının yeni versiyonu mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım , gaye – 210

19. Amasya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-04-2021 17:06:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link