Aoc, “gerçek toplama kamplarını” yöneten federal buz ajanlarına “naziler” adını verdi.*

Daha sonra buz tesislerine iki ayrı terörist saldırı düzenlendi ve çok sayıda terörist buz ajanları ve aileleri hakkında bilgi topladı ve topladı.

Hillary Clinton seçim sonuçlarını tehlikeli bir şekilde sorguladı ve kamuoyuna “nezakete sahip olamayız” dedi.*

Daha sonra korkmuş bir Demokrat sosyalist, beyzbol oynayan çok sayıda GOP Temsilcisine ateş açtı.

Birden fazla Demokrat Donald Trump’tan “Hitler” ve “gayri meşru bir başkan” “olarak bahsetti

Trump’ın başkanlığının bir sonucu olarak, Ülke genelinde GOP karargahına üç ayrı bombalama yapıldı.

** Maxine Waters, destekçilerine Trump destekçilerini “geri püskürtmelerini” söyledi

Sonuç olarak, Trump taraftarlarına 500’den fazla belgelenmiş saldırı ve birkaç cinayet oldu ..

Nancy Pelosi AOC Maxine Waters Chuck Schumer ve diğer birçok Demokrat, debunked Polisin silahsız siyahları hedef aldığına dair komplo teorisi ..

Sonuç olarak, BLM teröristlerinin şehirleri yakmasına neden oldular. Ülke tarihindeki herhangi bir doğal afetten daha fazla hasara yol açarak .. cinayetlere neden olurlar 17 2020’de polisler ve ulustan ayrılarak ve Portland’da özerk bir bölge yaratarak ayaklanma yapmalarına neden oldular ..

Kamala Harris, Yüksek Mahkeme Yargıcı Brett kavanaugh’un ulusal bir tecavüz mafyasının lideri olduğuna dair cinsiyetçi ve çürütülmüş komplo teorisini tekrarladı.

Sonuç olarak Hillary destekçileri duruşmalar sırasında başkente saldırdı

Başkan Yardımcısı Kamala Harris, isyan çıkardığı, mağazaları yaktığı ve hatta insanları öldürdüğü için tutuklanan kişilere kefalet parası gönderdi.

Sonuç olarak, tutuklanan tehlikeli insanlar, geri dönüp biraz daha isyan çıkarmak için sokağa geri döndüler ..

Bunlar, Demokratların tehlikeli dezenformasyon ya da doğrudan şiddet çağrılarını tekrar etmelerinin ve yandaşlarının bu sebeple yarattıkları şiddet ve yıkımın örneklerinden sadece birkaçıdır. Her Demokrat hapishanede ve Demokrat Parti terör örgütü olarak sınıflandırılmayı hak ediyor .. Soğuk iç savaş kışkırttığı için CNN kapatılmalı ve haber çapaları vatana ihanetten yargılanmalı ..

Facebook, dezenformasyonun yayılmasına izin verdiği için hükümet tarafından ele geçirilmeli ve kapatılmalıdır.

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-02-2021 22:11:41

2. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 13-02-2021 22:23:12

3. Bu konu : ” Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 131

4. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? . Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , Gürbüz – 278

5. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

6. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 277

8. Bu konu : ” Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 214

9. Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, linkedinde paylaştım 08-03-2021 03:09:45

10. Düzce dan kimler var. Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Hasan – 488

11. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, saolun , ziya – 495

13. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Sakarya dan kimler var. Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? . Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 309

15. Erzurum merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-05-2021 23:11:04

16. Osmaniye dan kimler var. Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? . selam arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 218

17. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 277

19. Bu konu : ” Şiddeti yaymaktan bahsetmek ister misin? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 73

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link