Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor

Scott Adams Twitter’da: “Venezuela ihbarcısının” Trump hukuk ekibini itibarsızlaştırmak için Demokrat bir dezenformasyon oyunu olduğu varsayımıyla çalışıyorum. Gerçek olamayacak kadar “burun üstü”, ama hileli bir seçimin tüm iddialarını bozmak için nasıl dezenformasyon tasarlanır.

Ben de, böylesine tuhaf bir suçlamanın (400’den fazla seçim oyu, Trump Kaliforniya’yı kazandı, 7 milyon oy değiştirildi) bir dikkat dağıtıcı olarak hareket etme ihtimalinin çok dışında olduğundan endişelendim.

Sidney, Rudy ve Lin bu şeyleri mahkemede kanıtlayamazsa, bu adil olalım şaşırtıcı Eğer yapabilirlerse *, * tüm dolandırıcılık soruşturmasını etkili bir şekilde gözden düşürmüş olacaklardır.

“Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 238

2. Ağrı dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Selam herkese paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 420

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Selam herkese siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 91

4. Van dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 494

5. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 375

6. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 179

Yorum yapın