Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor

Scott Adams Twitter’da: “Venezuela ihbarcısının” Trump hukuk ekibini itibarsızlaştırmak için Demokrat bir dezenformasyon oyunu olduğu varsayımıyla çalışıyorum. Gerçek olamayacak kadar “burun üstü”, ama hileli bir seçimin tüm iddialarını bozmak için nasıl dezenformasyon tasarlanır.

Ben de, böylesine tuhaf bir suçlamanın (400’den fazla seçim oyu, Trump Kaliforniya’yı kazandı, 7 milyon oy değiştirildi) bir dikkat dağıtıcı olarak hareket etme ihtimalinin çok dışında olduğundan endişelendim.

Sidney, Rudy ve Lin bu şeyleri mahkemede kanıtlayamazsa, bu adil olalım şaşırtıcı Eğer yapabilirlerse *, * tüm dolandırıcılık soruşturmasını etkili bir şekilde gözden düşürmüş olacaklardır.

“Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor” üzerine 40 yorum

1. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 238

2. Ağrı dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Selam herkese paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 420

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Selam herkese siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 91

4. Van dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 494

5. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 375

6. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 179

7. Aydın dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 243

8. Tekirdağ dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 114

9. Hatay dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Mrb siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 283

10. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 334

11. Ankara merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 01-01-2021 00:50:53

12. Erzincan merkezden ben hatice. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 00:51:07

13. Niğde merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 17:36:25

14. Bolu merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 16-01-2021 23:36:31

15. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 485

16. Muğla dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Merhabalar siten vallaha billaha iyi, tebrikler , Gürbüz – 83

17. Bingöl dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 11

18. Çanakkale dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . Slm web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 153

19. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , emin – 327

20. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 237

21. Tokat dan kimler var. Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun , elif yılmaz – 449

22. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, saolun , emin – 347

23. Bu konu : ” Sidney Powell, Rudy Giuliani ve Lin Wood’un bilgileri diğer taraftan gelen dezenformasyonu hedef alıyor ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 142

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link