Ya Sidney Powell ve Lin Wood, bu seçmen dolandırıcılığı iddialarıyla Gürcistan’da Demokratları seçtirmek için çalışıyorlarsa ve bazı Trump taraftarı cumhuriyetçiler, cumhurbaşkanını savunmadıkları için seçimlerde Cumhuriyetçilere oy vermemeyi seçeceklerse?

Author

18 Comments

1. Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bayburt dan kimler var. Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor . Slm web siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 318

3. Manisa dan kimler var. Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 108

4. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 453

5. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 273

6. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 475

7. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 343

8. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok iyi, sağolun , – 271

10. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor . Selam sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 37

11. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler 06-02-2021 02:28:33

12. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , mehmet – 245

13. Bu konu : ” Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , memo – 333

14. Kırıkkale merkezden ben ali. Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-02-2021 07:19:38

15. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-02-2021 06:29:37

16. İstanbul dan kimler var. Sidney Powell ve Lin Wood diğer tarafta çalışıyor . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım , ahmet – 338

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link