“Medya, Dominion davasındaki dosyalarımız hakkında herkese yalan söylüyor. Pozisyonum değişmedi. Onları paspasa götürüyor olacağız ”. -Sidney

Lin Wood da hala dava üzerinde çalıştıklarını söylüyor. İşte onun bu dava hakkında GERÇEKTEN ne düşündüğünü daha çok görebileceğiniz Sidney telgrafı!

https://t.me/SidneyPowell/452

Author

7 Comments

1. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 24-03-2021 02:02:22

2. Bu konu : ” Sidney Powell’ın Dominion davasıyla ilgili tutumu hakkında daha fazla bilgi. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha güzel, twitter da paylaştım , ziya – 461

3. Denizli dan kimler var. Sidney Powell’ın Dominion davasıyla ilgili tutumu hakkında daha fazla bilgi. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , banu – 406

4. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba siteniz yeminle güzel, teşekkürler 29-03-2021 22:02:08

5. Bu konu : ” Sidney Powell’ın Dominion davasıyla ilgili tutumu hakkında daha fazla bilgi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım , ahmet – 480

6. Antalya dan kimler var. Sidney Powell’ın Dominion davasıyla ilgili tutumu hakkında daha fazla bilgi. . selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, şukuladım , gaye – 212

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link