Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi?

Demek istediğim ihanetten mi bahsediyoruz? Hükümet, bilerek vatana ihanet ettiklerini kanıtlarsa, Google, Facebook, Twitter gibi bir şirkete el koyabilir mi? Mutlak en kötü (en iyi) nedir? Bunların hepsinin inkar edilemez şekilde doğru olduğu kanıtlanırsa olabilecek şey?

“Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi?” üzerine 25 yorum

1. Çorum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun 06-12-2020 14:04:39

2. Ordu dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . Selam herkese siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 493

3. Uşak dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 497

4. Muğla dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 453

5. Gümüşhane dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . Merhabalar siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 11

6. Adana merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 17:07:29

7. Bu konu : ” Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 484

8. Bartın dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . Selam siten harbiden mükemmel, tebrikler , doruk – 176

9. Adana dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 326

10. Bu konu : ” Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, saolun , ahmet – 231

11. Çanakkale merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler 10-01-2021 12:35:31

12. Mardin merkezden ben banu. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 03:53:28

13. Zonguldak merkezden ben memo. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 18-01-2021 11:03:08

14. Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım 19-01-2021 11:50:17

15. Ağrı dan kimler var. Sidney Powell’ın “Kracken” inin gerçekten “İncil’e ait” bir şey olduğunu ve gerçekten de devasa sahtekarlığın inkar edilemez bir kanıtı olduğunu ve başkanı politikacılar, eski medya ve büyük teknoloji tarafından devirmek için eşgüdümlü çabalar gösterdiğini varsayalım, serpinti neye benzerdi? . Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, teşekkürler , memo – 460

16. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa cidden güzel, teşekkürler 10-02-2021 05:49:05

17. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 10:07:15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link