Pfizer aşısından sonraki 2. gün kırmızı gözlerle uyandım – gözlerimin beyazındaki küçük kan damarlarını görebiliyorsunuz .. hiçbir şey acıtmıyor, aynaya baktığımda sadece garip ve biraz korkutucu …

Gözlerim de çok sulanıyor .. Bunu gören oldu mu?

Bunun bir gerginlik olabileceğini biliyorum ama aşıyı yaptıran ve dudaklarındaki yabancı maddeye karşı bağışıklık reaksiyonu nedeniyle dudakları şişmeye başlayan bazı hastalar hakkında bir şeyler okudum. Birkaç ay önce göz ameliyatı oldum ve implante edilmiş kontakt lensler aldım (temelde lasik ama kalıcı temaslı) ve merak ediyordum belki de vücudum gözlerimdeki yabancı maddelere tepki veriyor ??? Bu normal bir yan etki olmadığı sürece haha

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 338

2. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Mrb web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 193

3. Adana merkezden ben hatice. Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 18:48:03

4. Erzurum dan kimler var. Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … . Mrb sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım , ziya – 186

5. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 91

6. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-01-2021 20:23:28

7. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler

8. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 203

9. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 03-02-2021 15:10:33

10. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten süper ötesi güzel, teşekkürler

11. Ankara dan kimler var. Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … . selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 276

12. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 18-02-2021 14:06:55

13. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 22-02-2021 15:07:27

14. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 277

15. Van dan kimler var. Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … . Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 348

16. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 455

17. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun

18. Bu konu : ” Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … ” çok güzel. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 265

19. Aydın dan kimler var. Sığırlar, aşının tüm gökkuşakları ve tek boynuzlu atlar olmadığını anladığında … . Selamın aleyküm siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , hatice – 497

20. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

21. Ankara merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-03-2021 13:47:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link