Kategoriler
Genel

Sık sık diğer insanlarla aynı düşüncelerim var, bu nedir ve neden bu ortak bilgi değil?

Hepimiz uyarıdan veya görünüşte görünüşte neden olmadan Catchy toon şarkı söylemeye rastgele başlayan insanları biliyoruz, bugün işte neredeyse aklımı kaybettim, işte hikaye. Bu benim ilk vardığımdı ve ilk kez yeni bir iş arkadaşıyla ve vardiya boyunca TÜMÜ’yle tanıştığında, kafasına gelen rastgele bir şarkıyı rastgele seslendirecekti ve aynı şarkıyı kafamda da aynı anda tuttum. Ancak sessiz kalırken seslendirmeyi seçtim, soru şu ki bu olaylar nasıl bu kadar senkronize? Söz konusu şarkı daha önce radyoda değildi ve son 50 ay içinde ailemin üyeleriyle yaşadım, çok yakın olduğumuzdan hiçbir şey düşünmedim ama bu kişiyle daha önce hiç karşılaşmadım tam olarak aynı düşünceye sahip olmak (bu durumda bir şarkı) bu fenomen nedir? Bunun nedeni nedir? Ne ima ediyor? Diğerleri bunu yaşıyor mu?

“Sık sık diğer insanlarla aynı düşüncelerim var, bu nedir ve neden bu ortak bilgi değil?” için 20 yanıt

Edirne merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 14:23:05

Sivas merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-08-2020 02:19:05

Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 06-08-2020 21:22:11

İzmir merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 08:08:23

Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-08-2020 23:35:48

Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 17:46:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir