Gerçekten bak. Bir şeye tap ve bir şeyler al. Her seferinde insanları ve insan ırkını sattılar. Bakmak gibi. İnsanlar buna hayranlık duyuyorlar, ama MEYDİ, kendimizin en kötü düşmanıyız ve gerçek bir etiğimiz veya onunla mücadele etme yolumuz yok. Biz sadece onunla savaşmak için tek bir tahıl tanesi bile olmayan zayıf satışlar yapıyoruz. Tüm hayatımızı iğrenç hale getiriyor. TAMAM MI. Sanırım bundan rahatsız olan tek kişi benim.

Author

10 Comments

1. Muş dan kimler var. Sıkıcı komplo teorileri. İşte yeni bir tane. “İnsanları sevmiyorlar.” Bazı hiper zeka yaratıkları varsa, insanlar tarafından insanlara maksimum miktarda acı çektirdikleri için insanları “ödüllendirirler”. . Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 292

2. Bu konu : ” Sıkıcı komplo teorileri. İşte yeni bir tane. “İnsanları sevmiyorlar.” Bazı hiper zeka yaratıkları varsa, insanlar tarafından insanlara maksimum miktarda acı çektirdikleri için insanları “ödüllendirirler”. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 289

3. Manisa dan kimler var. Sıkıcı komplo teorileri. İşte yeni bir tane. “İnsanları sevmiyorlar.” Bazı hiper zeka yaratıkları varsa, insanlar tarafından insanlara maksimum miktarda acı çektirdikleri için insanları “ödüllendirirler”. . Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 188

4. Samsun merkezden ben Hasan. Slm web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 22-02-2021 13:41:12

5. Kilis merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 22-02-2021 13:42:30

6. Bilecik merkezden ben ahmet. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 18:32:24

7. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Sıkıcı komplo teorileri. İşte yeni bir tane. “İnsanları sevmiyorlar.” Bazı hiper zeka yaratıkları varsa, insanlar tarafından insanlara maksimum miktarda acı çektirdikleri için insanları “ödüllendirirler”. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 408

9. Muş dan kimler var. Sıkıcı komplo teorileri. İşte yeni bir tane. “İnsanları sevmiyorlar.” Bazı hiper zeka yaratıkları varsa, insanlar tarafından insanlara maksimum miktarda acı çektirdikleri için insanları “ödüllendirirler”. . Mrb sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 20

10. Manisa dan kimler var. Sıkıcı komplo teorileri. İşte yeni bir tane. “İnsanları sevmiyorlar.” Bazı hiper zeka yaratıkları varsa, insanlar tarafından insanlara maksimum miktarda acı çektirdikleri için insanları “ödüllendirirler”. . selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım , ahmet – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link