NWO:

UZAKLARDAN AZ insanlar istiyorlar, kalan insanları etiketlemek istiyorlar, servete kimin erişebileceğini kontrol etmek istiyorlar, vb.

Ben covid’in düşündüklerinden çok daha zayıf olduğu ortaya çıktı. Diğer teori, aşılama yoluyla ya da aşılama yoluyla ve görünüşe göre erkek testislerine saldırarak doğurganlığı ve uygun plasenta oluşumu yeteneğini yok etmeyi amaçlamaktadır. Çocuk sahibi olmak, şu anda çoğu insanın hayal edebileceğinden çok daha pahalı hale gelecektir.

Bill Gates ikinci bir salgından bahsediyor, bu çok komik çünkü olayları aceleye getirdiklerini açıkça belirtti, bu yüzden “doğurganlık yıkımı” bunun bir parçası olabilir.

Bu, çok daha viral bir şeye veya birlikte çalışan bir şeye sahip oldukları anlamına gelir.

Teorik olarak, insanlara bu covid aşıları veriyor olabilirler çünkü daha fazla mutasyona uğramış suşların oluşmasını istiyorlar, taşıyıcıların bu mutasyona uğramış suşlardan aşı yoluyla veya başka yollarla yardım edilerek görünmesini istiyorlar.

“Kusursuz bir virüs” için bir taşıyıcı ortaya çıkarsa, teorik olarak herkesi öldürebilir … Kelimenin tam anlamıyla, virüsün tutulmamasına neden olan bir tür talimat yerleştirmeyi amaçlamadıkça aşı bile yardımcı olmaz. ya da viral / hasta olmama talimatını aşılayarak, basitçe taşıyıcı olmak.

TL; DR: Temel olarak covid’in şu anda anlaşılmaz bir şekilde değiştiğini teorileştiriyorum, aşılama acelesinin, bu aşılanmış kişilere çok daha kötü bir şey için taşıyıcı olmaları, ancak semptomatik olmamaları için bir tür talimat aşılamak için talimatlar oluşturma girişimi olduğuna inanıyorum.

DÜZENLEME: Eklemek istediğim bir diğer şey de Ricky Gervais’in konuşması. “Önümüzdeki yıl hiçbirimiz burada olmayacağız” dedi. Bu 24 gün uzakta millet.

Author

16 Comments

1. Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Tokat dan kimler var. Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 131

3. Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, saolun

4. Aksaray dan kimler var. Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. . selamun aleyküm siten vallaha iyi, tebrikler , emin – 309

5. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 219

7. Antalya dan kimler var. Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. . Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, saolun , banu – 327

8. Bu konu : ” Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 37

9. Kastamonu dan kimler var. Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , memo – 391

10. Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler

11. Batman dan kimler var. Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. . Merhabalar siteniz yeminle iyi, sağolun , – 289

12. Zonguldak dan kimler var. Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 16

13. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Sıkıldım, covid, NWO vb. Hakkında konuşmak istiyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link