Kategoriler
Genel

Siktir et !!!

Ben shennanegans diyorum. Bu bokun hiçbiri gerçek değil. Mutlak bir saçmalık. Buradaki herkes GERÇEKTEN bu bokun ÇOK kötü yazarlar tarafından düzenlenmediğini kabul edebilir. Yazarların kötü olduğu gibi değil. Ama bu “adamlar” gerçekten klavye dolu bir odada maymunlardan daha iyi değildir. Söyledikçe, gerçekten Shakespeare’i yasaklıyorlar, ancak çizgiler arasındaki saf lanet olası drift beni nihayet çıldırdı. Ben sadece sahneden ayrılmakla kalmamamın gerçekliğin birleşmesiyle ilgili olan herkese açıkça söylüyorum, ama aktif olarak (mecazi olarak konuşuyorum) güçlerimi iyi için kullanacağım ve bu anne pisliğini yere yakacağım.

Kabul etmiyorum!

Nefes alabilirim!

… Proper_Sheepherder tarafından gönderildi
[comments]

“Siktir et !!!” için 10 yanıt

Muş merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 23:00:36

Çanakkale merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 15-06-2020 21:08:17

Ağrı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-06-2020 07:13:28

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2020 01:10:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir