Kategoriler
Genel

Silah faturası "5717" arkasındaki numerolojik anlamı

5717 numarasında kodlanan mesaj, ilişkiler ve kişilik gelişimi alanı ile ilgilidir ve belki de kişisel ilişkilerinizin son zamanlarda orijinal kalitelerini kaybettiğini söylüyor. (Artık bir kişinin anayasa yazıldığı zamanki silah ihtiyacı yoktur.) Bunun sebebi sizsiniz. (Kitle çekimleri için suçlama, doğrudan silah sahibi olan ortalama vatandaşın omuzlarına uygulanır.)

Durma noktasına geldiniz ve eşiniz için her zaman yeni, ilginç bir kişi olmaktan çıktı. Yakın gelecekte hiçbir şey değişmezse, hayatlarındaki yenilik eksikliğini dolduracak başka bir kişiyi kolayca bulacaklar. (NRA'nın politikacılarla ilişkisi ilerlemiştir. Ya ciddi bir değişimin gerekli olduğu konusunda hemfikirdirler ya da artık alakalı olmayacaklardır.)

Tek haneli değerler

5717 sayısı, 5 numaralı, 7 numaralı titreşim spektrumunun yanı sıra bir (1) ve 7 numaralı titreşim spektrumunu temsil eder.

Meleklerin mesajında ​​bulunan Beş'in anlamı, aşırı bağımsızlık arzusunun haksız olduğunu gösteren bir işaret olarak yorumlanmalıdır. (Oldukça açıklayıcı. Sadece sahip olabileceğiniz veya isteyebileceğiniz için silahlara sahip olmanın bir gerekçesi yok. Çarpık bir bağımsızlık duygusu.) Özgürlük sevginiz acil ihtiyaçlarınızı olumsuz etkiliyorsa, her zaman kendi yolunuz olduğunda, refahınızı riske atarsınız. En iyi nitelikler bile ölçülü olarak ortaya konmalıdır. (Silah sahibi olmanın sevgisi kişisel güvenliğiniz ve / veya başkalarının güvenliği için bir risktir. Birisinin ateşli silah satın almasına her izin verildiğinde, kendinizi ve diğerlerini tehlikeye atarsınız. Daha sıkı düzenlemeler ve daha yakından izleme en iyi yoldur bu değişikliği kolaylaştırmak için.)

Bu durumda, yukarıdaki mesajdaki Yedi, her zaman bir yabancı pozisyonunu alma arzunuzda biraz abartılmış olduğunuz anlamına gelir. (Silah hakları savunucuları, bu şekilde tanımlanmasında çok fazla güç bulmuşlardır. Artık sadece başkalarına kibar davranma pozisyonuna sahipsiniz ve muhalefetin argümanlarını umursamıyor veya akıl dinlemiyorsunuz.) Şimdi kalpsiz bir alaycı, bilgiç, iyi duygulara sahip olamayacaksınız. (Rakiplerinin gözünde bencil ve tehlikeli bir insansın ve kimsenin sana karşı saygısı yok.) Nasıl düzelteceğinizi düşünün. Aksi takdirde, son derece anlayışsız bir kişinin şöhreti sonsuza kadar sizinle olacaktır. (Silah kontrolünü, yönetmelikleri ve yasakları verin yoksa tehlikeli bir kişi olarak işaretleneceksiniz.)

Mesajdaki Bir ile melekler sizi sakinleştirmeye ve rahatlatmaya çalışıyor. Eylemlerinizde biraz karışıklık olsa da, bu seçilen kursun doğruluğunu etkilemez. Bir'in bu niteliklerini öngörü ve öz muhakemenin yeterliliği olarak kullanarak, hedefinizi her zaman görünür kılabilirsiniz. (Sadece hükümete güvenebilir ve bu konuda onlarla savaşmayabilirsiniz, çünkü bu kaçınılmazdır. Bu, yollarına gelene kadar basmayı bırakmayacakları bir konudur.)

Meleklerin mesajındaki Yedi, yetenekleriniz ve görevleriniz arasındaki farkı görmeyi bıraktığınız anlamına gelir. (Bir silahın nasıl kullanılacağını bildiğiniz, bir suçu durdurmak veya kimseyi savunmaktan sorumlu olduğunuz anlamına gelmez.) Başkalarının yeteneklerine sahip olmaması, “herkes için hizmetçi” olmanın ve başka birinin işini üstlenmenin bir nedeni değildir. ("Kötü bir adamı silahla durdurabilecek tek şeyin, silahlı iyi bir adam olduğu" iddiası, uyanık olmanız veya bir kolluk kuvveti görevini yerine getirmeniz için bir mazeret değildir.) Ondan kurtulmanın neredeyse imkansız olacağını düşünün. (Bu şekilde düşünmenize izin verirsek, gelecekte daha da güçlü ve daha az itaatkar olursunuz.)

Bana ne düşündüğünü söyle. Nümeroloji binlerce yıldır var ve güç ve nüfuz çevrelerinin yanı sıra okültistler ve gizli toplumlarda oldukça saygı görüyor ve yoğun olarak kabul ediliyor. Masonlar ve Şövalye Tapınakçıları eski İbranice, Latince ve İncil metinlerinden bahsetmemek için sadece birkaç örnektir.

“Silah faturası "5717" arkasındaki numerolojik anlamı” için 34 yanıt

Edirne merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2020 05:17:16

Şırnak merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım 29-03-2020 12:43:55

Gümüşhane merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, saolun 29-03-2020 13:33:15

Bartın merkezden ben gaye. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-03-2020 14:17:51

Kilis merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım 30-03-2020 14:31:17

Kırıkkale merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, saolun 01-04-2020 15:19:29

Mersin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2020 18:22:22

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 14-04-2020 06:36:49

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam siten gerçekten mükemmel, tebrikler 16-04-2020 20:50:37

Bolu merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-04-2020 18:48:33

Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:59:32

Karabük merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 25-04-2020 14:43:19

Sinop merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-04-2020 06:37:16

Tokat merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 29-04-2020 21:46:38

Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2020 11:42:09

Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-05-2020 20:16:44

Muğla merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:57:45

Giresun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 20-05-2020 01:54:39

Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 24-05-2020 17:51:24

Çorum merkezden ben gaye. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-05-2020 21:03:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir