Silah kontrol aktivisti şimdi 2. Değişiklik yanlısı gibi davranıyor ve NRA ve diğer 2. Değişiklik organizasyonlarına sızıyor. Oliver North Wayne La Pierre’i kovmaya çalışmadan önce NRA’nın zirvesine ne kadar yaklaştığını fark ettin mi? Şimdi 2. Değişikliğe karşı çıkan başka bir üst düzey NRA çalışanımız var. Bu bir tesadüf değil. Sol kanat, ABD’de komünizmi kurmak için bu örgütleri yok etmelidir. Bir linç sırasında üçünü çıkarabilecek 223 kalibrelik bir tüfekle 17 yaşında bir çocuğunuz olduğunda çeteleri kazanamaz. 2. Değişiklik örgütlerine sızmaları için bu solcu insanlara kimin para verdiğini nasıl öğrenebiliriz? Bu planın arkasında George Soros mu?

NRA Yöneticisi Ocak’ta İşten Çıkarıldı, Yeni Kitapta Daha Fazla Silah Kontrolü Çağrısı Yaptı –

https://www.mediaite.com/news/nra-executive-fired-in-january-turns-on-employer-calls-for-more-gun-control-in-new-book/

Author

77 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Ordu merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-09-2020 09:54:37

3. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

4. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 12-09-2020 01:52:53

6. Kilis merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-09-2020 12:10:24

7. Merhaba herkese siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Selam siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

9. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun 14-09-2020 20:42:37

10. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

11. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, tebrikler

12. Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 03:08:54

13. Bartın merkezden ben doruk. Selam sayfa inanılmaz hayran edici, sağolun 02-10-2020 09:38:44

14. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:18

15. Ordu merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 20:54:05

16. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , banu – 67

17. Edirne dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 393

18. Yozgat merkezden ben . selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 24-10-2020 09:01:24

19. Yozgat merkezden ben Hasan. Slm web siten ciddiyim güzel, tebrikler 15-11-2020 21:08:53

20. Tunceli dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 55

21. Çanakkale dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Slm sayfa inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 38

22. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, sağolun , memo – 267

23. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

25. Ankara dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 226

26. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 335

27. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 22

28. Muğla dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 263

29. Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Muş merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 11-12-2020 22:09:53

31. Denizli dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , banu – 399

32. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, sağolun 23-12-2020 12:02:25

33. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, saolun , ali – 303

34. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Van merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 00:07:09

36. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

37. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Selam sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 447

38. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 490

39. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-01-2021 08:41:04

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 27

41. Bingöl dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 327

42. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 482

43. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. Elazığ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-02-2021 20:23:46

45. Çanakkale merkezden ben . selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-02-2021 22:05:41

46. Diyarbakır merkezden ben memo. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-02-2021 14:51:33

47. Denizli merkezden ben . Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, saolun 14-02-2021 15:17:59

48. Rize merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun 19-02-2021 21:47:17

49. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten harbiden mükemmel, teşekkürler 20-02-2021 18:07:30

50. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 221

51. Rize merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler 28-02-2021 17:46:26

52. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , – 421

53. Mersin dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Merhabalar sayfanız harbiden iyi, şukuladım , – 444

54. Denizli dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 136

55. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

56. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 472

57. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 373

58. Rize merkezden ben emin. Mrb sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-04-2021 21:18:55

59. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 277

60. Ordu dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 93

61. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 425

62. Konya dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 388

63. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 135

64. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 245

65. Mardin merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 28-04-2021 12:15:42

66. Elazığ merkezden ben ali. Selam paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-04-2021 11:59:57

67. Denizli dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 93

68. Bartın merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım 04-05-2021 08:31:36

69. merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

70. Şanlıurfa dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Selamlar sayfanız yeminle güzel, tebrikler , ahmet – 161

71. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

72. Kars merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 14-05-2021 21:27:31

73. Bingöl dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, saolun , memo – 89

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link