Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor.

Silah kontrol aktivisti şimdi 2. Değişiklik yanlısı gibi davranıyor ve NRA ve diğer 2. Değişiklik organizasyonlarına sızıyor. Oliver North Wayne La Pierre’i kovmaya çalışmadan önce NRA’nın zirvesine ne kadar yaklaştığını fark ettin mi? Şimdi 2. Değişikliğe karşı çıkan başka bir üst düzey NRA çalışanımız var. Bu bir tesadüf değil. Sol kanat, ABD’de komünizmi kurmak için bu örgütleri yok etmelidir. Bir linç sırasında üçünü çıkarabilecek 223 kalibrelik bir tüfekle 17 yaşında bir çocuğunuz olduğunda çeteleri kazanamaz. 2. Değişiklik örgütlerine sızmaları için bu solcu insanlara kimin para verdiğini nasıl öğrenebiliriz? Bu planın arkasında George Soros mu?

NRA Yöneticisi Ocak’ta İşten Çıkarıldı, Yeni Kitapta Daha Fazla Silah Kontrolü Çağrısı Yaptı –

https://www.mediaite.com/news/nra-executive-fired-in-january-turns-on-employer-calls-for-more-gun-control-in-new-book/

“Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor.” üzerine 18 yorum

1. Ordu merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-09-2020 09:54:37

2. Kilis merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-09-2020 12:10:24

3. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun 14-09-2020 20:42:37

4. Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 03:08:54

5. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:18

6. Ordu merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 20:54:05

7. Bu konu : ” Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , banu – 67

8. Edirne dan kimler var. Silah Kontrol Aktivisti 2. Değişikliği Destekliyor gibi Yapıyor ve Pro-2. Değişiklik Organizasyonlarına Sızıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 393

Yorum yapın