sanki medyanın şimdiye kadar söylediği tek şey “silah kontrolü !!!” Veya “silah kontrolü yok !! Sol TÜM silahları almak istiyor!” Tarafa bağlı olarak

gerçekten başka seçenekleri yok mu? Gerçek insanlarla konuşmak, öyle görünmüyor, bildiğim herhangi bir solcu gibi, silahların yasaklanmasını kesinlikle istemiyor ve sağdaki insanlar sadece kuduz silah fetişisti değiller. Görünüşe göre ana akım medyanın her iki tarafı da diğer tarafın bir saman adamını yaratıyor ve gerçekte normal insanların çok fazla ortak zemine sahip olduğu zaman bunun için kavga ediyor gibi görünüyor.

Silah şiddetini azaltmak ve kitlesel atışları önlemek için gerçekte ne yapılabilir? Bu sadece birlikte yaşamamız gereken bir şey mi? Bu, halkın birbirleriyle kavga etmesini ve korku içinde yaşamasını sürdürmek için düzenlenen başka bir dikkat dağıtıcı şey mi?

Author

25 Comments

1. Denizli merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-04-2021 03:11:58

2. Konya dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 185

3. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Sinop dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Selam herkese web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 391

5. Bu konu : ” Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 97

6. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 29-04-2021 05:47:25

7. Bu konu : ” Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 296

8. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler

9. Bolu dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 287

10. Kocaeli merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 11:20:51

11. Kastamonu dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 32

12. Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Çanakkale dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Mrb sayfa inanki çok güzel, saolun , Hasan – 499

14. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan vallaha güzel, teşekkürler 03-06-2021 20:26:09

15. Bu konu : ” Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 361

16. Merhabalar paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler

17. Bu konu : ” Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , memo – 479

18. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 202

19. Malatya merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım 23-06-2021 09:34:52

20. Bu konu : ” Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 168

21. Batman merkezden ben . Merhabalar sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 09-07-2021 00:17:27

22. Bolu dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 164

23. Erzincan dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Merhaba web siten yeminle iyi, face de paylaştım , – 90

24. Yozgat dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Mrb siteniz valla çok iyi, tebrikler , memo – 459

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link