sanki medyanın şimdiye kadar söylediği tek şey “silah kontrolü !!!” Veya “silah kontrolü yok !! Sol TÜM silahları almak istiyor!” Tarafa bağlı olarak

gerçekten başka seçenekleri yok mu? Gerçek insanlarla konuşmak, öyle görünmüyor, bildiğim herhangi bir solcu gibi, silahların yasaklanmasını kesinlikle istemiyor ve sağdaki insanlar sadece kuduz silah fetişisti değiller. Görünüşe göre ana akım medyanın her iki tarafı da diğer tarafın bir saman adamını yaratıyor ve gerçekte normal insanların çok fazla ortak zemine sahip olduğu zaman bunun için kavga ediyor gibi görünüyor.

Silah şiddetini azaltmak ve kitlesel atışları önlemek için gerçekte ne yapılabilir? Bu sadece birlikte yaşamamız gereken bir şey mi? Bu, halkın birbirleriyle kavga etmesini ve korku içinde yaşamasını sürdürmek için düzenlenen başka bir dikkat dağıtıcı şey mi?

Author

4 Comments

1. Denizli merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-04-2021 03:11:58

2. Konya dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 185

3. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. Sinop dan kimler var. Silah şiddetine neden makul bir çözüm yok? Ne olurdu? . Selam herkese web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 391

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link